Anadolujet %35 indirim kampanyası

  • 19 Mart 2014
Anadolujet %35 indirim kampanyası

Anadolujet yeni uçak bileti kampanyasında Master Card ticari kredi kartı sajiplerine özel %35 indirim fırsatı sunuyor. 20 Mart – 10 Haziran 2014 tarihleri arasında www.masterkobi.com\anadolujet adresinden temin edilen promosyon kodu ile AnadoluJet’in web sitesi üzerinden gidiş-dönüş uçak bileti satın alan tüm MasterCard Ticari Kart sahipleri yüzde 35 indirim fırsatı kazanıyor.

AnadoluJet, MasterCard işbirliğiyle büyük, küçük tüm işletmelere yönelik yeni bir kampanyaya imza atıyor. 20 Mart tarihinde başlayacak ve 10 Haziran 2014 tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında MasterCard Ticari Kart sahipleri AnadoluJet’in web sitesi üzerinden satın alacakları gidiş-dönüş uçak biletlerine yüzde 35 indirimle sahip olacak.

Promosyonel sınıflar hariç tüm sınıflarda geçerli olan kampanya kapsamında biletlemelerin 7 gün önceden www.masterkobi.com\anadolujet adresinden alınan promosyon kodu ile yapılması gerekiyor.
AnadoluJet, uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 25 38 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.