Anadolujet kapınızdan havalimanına transfer herkese 14.90 TL

  • 15 Ekim 2015
Anadolujet kapınızdan havalimanına transfer herkese 14.90 TL

Anadolujet muhteşem bir kampanya haberi ile karşımızda. Anadolujet Ankara ve İstanbul’da evden havalimanına, havalimanından evinize kadar özel transfer hizmet için tüm yolcularına 14.90 TL fiyat fırsatı sunuyor. Anadolujet ve Secure Drive işbirliği ile düzenen transfer kampanyası 1 Haziran 2016 tarihine kadar sürecek.

Securedrive şirketi havalimanı transferlerinde VW transporter caravelle gibi özel araçları kullanmaktadır. Normal taşıma ücreti 50 TL civarında. Aşağıda İstanbul Atatürk havalimanı normal transfer ücretlerini görebilirsiniz.

anadolujet

Ankara’da havalimanı ulaşımı içi Belko Air otobüs ücreti 9 TL, duraklara ulaşım için taksi kullanacaksanız minimum 10 TL ödeyeceksiniz. Anadujetten bilet alıp transfer hizmeti isterseniz kapınızdan havalimanına 14.90 TL’ye gidebilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

  • AnadoluJet’in transfer hizmeti, Secure Drive firması tarafından verilmektedir.
  • Transfer hizmeti kullanımı için; uçuşunuzdan en geç 24 saat önce uçak biletinizdeki linki veya  www.securedrive.com.tr ‘yi  tıklayarak ya da Secure Drive’ın 444 08 06 veya 0 850 251 08 06 no’lu telefonlarını arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.
  • AnadoluJet ile gerçekleştirilecek her tek yön uçuş için, bir kişilik tek yön transfer hizmeti 14,90 TL’ye satın alınabilir.
  • Transfer rezervasyonu, yolcunun kredi kartı ile ödeme yapması durumunda kesinlik kazanır.
  • Yolcunun uçuş saatinden en geç 4 saat öncesine kadar, transfer hizmetini iptal etmesi durumunda, bu hizmete ait ücret iade edilir.
  • Havalimanından yapılacak karşılamalarda uçağın rötarlı inmesi halinde, Secure Drive transfer hizmeti mümkün olan ilk araçla sağlanacaktır.
  • Yolcunun uçak biletini iptal etmesi durumunda, Secure Drive transfer rezervasyonu otomatik olarak iptal olamamaktadır. Yolcu, Secure Drive çağrı merkezini arayarak transfer hizmetini iptal ettirmelidir; aksi taktirde transfer ücreti iade edilmeyecek olup, transfer iptali işleminde sorumluluk yolcuya aittir.
  • Transfer hizmeti, Esenboğa Havalimanı için Ankara’da istediğiniz nokta için ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı için Pendik – Akfırat ile Atatürk Havalimanı arasında kalan bölge için geçerlidir; transfer hizmeti rezervasyonu esnasında adresinizin hizmet alanında olup olmadığına dair detaylı bilgiyi Secure Drive rezervasyon görevlisine danışabilirsiniz.
  • AnadoluJet, kampanyayı durdurma ve kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.