Forum Ankara Anadolujet kampanyası

  • 01 Ekim 2015
Forum Ankara Anadolujet kampanyası

Forum Ankara Outlet alışveriş merkezi ve Anadolujet işbirliği ile düzenlenen kampanya kapsamında 2015 Ekim ayı süresince aşağıda belirtilen marka mağazalarında %20’ye varan indirim fırsatı sunuluyor. Ayrıca Esenboğa havalimanı ve Forum ankara arasında ücretsiz transfer hizmeti sunuluyor.

Kampanya kapsamında Anadolujet’ten uçak bileti satın alan yolcular ; B.SS,D, Demstock, Network, D’S Damat, Kiğılı, Sarar, Opmar Optik, Konyalı Saat, Polo Garage, Journey, Bambi, Batik, İGS, Bimeks, Colin’s, İmza, Tudors’un da aralarında bulunduğu seçkin markalarda özel indirimlerden yararlanma fırsatı yakalıyor.

Ekim ayı boyunca, Anadolujet’in yolcuları için sağladığı Avantaj Rotası çalışmasında yer alacak olan Forum Ankara Outlet, %5-20 arasında değişen indirimlerin yanı sıra AnadoluJet yolcularına özel Forum Ankara Outlet-Havalimanı arası ücretsiz transfer hizmeti de sağlıyor.

Anadolujet yolcuları fırsat kuponlarını, biletlerini ibraz ederek Forum Ankara Outlet Danışma Noktası ve Esenboğa Havalimanı’nda bulunan Information Noktasından teslim alabilecekler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.