Kampanya ve İndirim Haberleri

Forum Ankara Anadolujet kampanyası

  • 01 Ekim 2015
Forum Ankara Anadolujet kampanyası

Forum Ankara Outlet alışveriş merkezi ve Anadolujet işbirliği ile düzenlenen kampanya kapsamında 2015 Ekim ayı süresince aşağıda belirtilen marka mağazalarında %20’ye varan indirim fırsatı sunuluyor. Ayrıca Esenboğa havalimanı ve Forum ankara arasında ücretsiz transfer hizmeti sunuluyor.

Kampanya kapsamında Anadolujet’ten uçak bileti satın alan yolcular ; B.SS,D, Demstock, Network, D’S Damat, Kiğılı, Sarar, Opmar Optik, Konyalı Saat, Polo Garage, Journey, Bambi, Batik, İGS, Bimeks, Colin’s, İmza, Tudors’un da aralarında bulunduğu seçkin markalarda özel indirimlerden yararlanma fırsatı yakalıyor.

Ekim ayı boyunca, Anadolujet’in yolcuları için sağladığı Avantaj Rotası çalışmasında yer alacak olan Forum Ankara Outlet, %5-20 arasında değişen indirimlerin yanı sıra AnadoluJet yolcularına özel Forum Ankara Outlet-Havalimanı arası ücretsiz transfer hizmeti de sağlıyor.

Anadolujet yolcuları fırsat kuponlarını, biletlerini ibraz ederek Forum Ankara Outlet Danışma Noktası ve Esenboğa Havalimanı’nda bulunan Information Noktasından teslim alabilecekler.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x