Kampanya ve İndirim Haberleri

Atlas Jet tüm yurtiçi uçuşlarda koltuk sınırı olmadan 77 TL fiyat kampanyası

  • 21 Aralık 2012
Atlas Jet tüm yurtiçi uçuşlarda koltuk sınırı olmadan 77 TL fiyat kampanyası

Atlas Jet uçak bileti kampanyaları devam ediyor. Atlas Jet yeni kampanyasında Gaziantep, Kayseri, Adana, Van ve Kars yeni uçuşları ile birlikte tüm iç hat seferlerinde, koltuk sayısı kısıtı olmaksızın 7 gün önce rezervasyon yapan tüm yolculara her şey dahil Ekonomi Plus ayrıcalıkları 77 TL’ye, Business Class konforu 177 TL’ye sunuluyor. Atlas Jet Ekonomi Plus Biletleri Kampanyası 25 Ocak 2013 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Kampanya ayrıntıları

– Atlas Jet Yeni yıla jet gibi giriyor.

– Ocak ayından itibaren artık Gaziantep, Kayseri, Adana, Van ve Kars semaları da Atlas Jet`ten sorulur.

– Bu yeni hatlarla birlikte 2 Ocak 2013 ve 25 Ocak 2013 arası tüm iç hat seferlerinde, koltuk sayısı kısıtı olmaksızın 7 gün önce rezervasyon yapan tüm yolculara her şey dahil Ekonomi Plus ayrıcalıkları 77 TL’ye, Business Class konforu 177 TL’ye sunuluyor.

77 TL EkonomiPlus ve 177 TL Business Class Bilet Şartları;

– 02 Ocak 2013 ve 25 Ocak 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek iç hat tarifeli uçuşlarında, en geç, 7 gün öncesinden almak kaydı ile EkonomiPlus için 77 TL, Business Class için 177 TL fiyatı geçerli olacaktır. (Ercan ve diğer dış hat uçuşlarında uygulanmaz)

– Başka indirimlerle birleştirilemez.

– Gençlik ve Yaşlılık indirimleri uygulanmaz.

– Bebek ücreti 10 TL’dir.

– Bu fiyat sadece online (web, mobil) Atlas Jet sayfalarından satılan biletlerde geçerlidir, çağrı merkezi ve acentelerden alınan biletlerde hizmet bedeli değişiklik gösterebilir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x