Emirates 2013 bilet fiyatları

  • 01 Ocak 2013
Emirates 2013 bilet fiyatları

Emirates hava yolu şirketinden 2013 yılına özel uçak biletlerinde kampanya fiyatları sizleri bekliyor. Yeni yılda en uygun fiyatlarla uluslararası uçuş fırsatlarını aşağıda inceleyebilirsiniz. Sınırlı sayıda yeri kaçırmamak için, acele edin. 10 Ocak’a kadar biletinizi alın.

2013 Özel Ücretler
Varış Noktası    Economy Class başlangıç fiyatı*
Orta Doğu    368 Euro
Hint Yarımadası    536 Euro
Uzak Doğu    576 Euro
Afrika    605 Euro
Güney Amerika    726 Euro
Hint Okyanusu    778 Euro
Avustralya    887 Euro
Kuzey Amerika    920 Euro
Yeni Zelanda    1011 Euro
Henüz mil programımıza katılmamış olanlar için, Skywards daha hızlı bir şekilde daha fazla mil kazanmanıza yardımcı olur. Ayrıca pek çok avantajdan da yararlanabilirsiniz:
İlk Skywards uçuşunuza 5000 ve üzeri bonus Mil,
Aylık Miles Accelerator kampanyaları sayesinde bonus mil.
Anlaşmalı havayollarımızdan biriyle uçtuğunuzda ya da diğer ortak kuruluşlarımızdan birinin müşterisi olduğunuzda da mil kazanabilirsiniz.
Unutmayın, Skywards üyesi olarak artık millerinizi en yeni havayolu ortağımız easyJet dahil olmak üzere, pek çok farklı ödülden yararlanmak için kullanabilirsiniz. En az 7500** Mil puanı kullanarak easyJet ile Avrupa ve Kuzey Afrika’da 130’dan fazla noktaya uçabilirsiniz.
*Kural ve koşullar.
**easyJet uçuşlarında mil kullanımı, tek yön uçuşlar için 7500 Mil’den başlamaktadır. Mil kullanımı, seyahat edilen mesafeye ve biletin uçuştan önce alınma süresine göre değişiklik göstermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.