Onur Air 2 kişilik 1 hafta tatil hediye kampanyası

  • 30 Nisan 2015
Onur Air 2 kişilik 1 hafta tatil hediye kampanyası

Onur air uçak biletlerinde kampanyalar ve indirimler devam ediyor. Onur Air şimdi 2 kişilik 1 hafta tatil hediye ediyor.
Onur Air Facebook sayfasına özel kampanyada sorulan soruyu doğru bilen 1000’inci katılımcıya 2 kişilik Side Club Bella Sun Hotel’de 7 gün her şey dahil konaklama ve Onur Air’den gidiş-dönüş uçak bileti hediye!

Kampanya Ayrıntıları
1. Facebook.com adresli internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek “2 kişilk 1 Hafta Tatil” kampanyası 01.05.2015 günü 11:00’da başlayıp, 07.05.2015 günü saat 17:00’da sona erecektir. Kampanyanın bitiş tarihi ONUR AIR tarafından gerekli görüldüğü taktirde değiştirilebilir.
2. Kampanyada doğru cevabı veren 1000. kişi 30 Eylül 2015 tarihine kadar kullanmak kaydıyla; Side Club Bella Sun Hotel’de 2 kişilik her şey dahil konaklama ve Onur Air’den 2 kişilik gidiş-dönüş uçak bileti kazanacaktır.
3. 18 yaşından küçük kişiler yarışmaya katılamaz, katılsalar dahi ödül kazanamazlar.
4. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
5. ONUR AIR verilecek ödülleri ve/veya içeriklerini yarışma süresinde dilediği zamanda ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
6. ONUR AIR şaibe gördüğü durumlarda kazananların hakkını geri alma yetkisine sahiptir.
7. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez.
8. Belirtilen şartlarda verilecek ödül kazanma şansı yakalayan kişiler, kampanyanın gerçekleştirildiği ONUR AIR resmi Facebook sayfasında kampanya bitiminde açıklanacaktır.
9. ONUR AIR kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumda, ilgili katılımların hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
10. Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımda, kampanya sayfası sistem kayıtları esas alınır.
11. Ödül kazanabilmek için katılımcının kayıt bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak sağlamış olması gerekir. Yanlış bilgi beyan eden kullanıcıların kazanımları iptal edilebilir.
12. Kampanyaya katılanlar yukarıdaki belirtilen kampanya şartnamesini kabul etmiş sayılırlar. Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.
13. ONUR AIR katılım koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
14. Yarışmaya katılan herkes, yukarıda belirtilen tüm yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
15. Kampanyayla ilgili her türlü soru, öneri ve şikayetleriniz içinkampanya@onurair.com adresine e-posta gönderebilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ılknur dedi ki:

    Yarışmaya katılmak istiyorum ama nasıl

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.