Onur air 99 ücretsiz uçak bileti ve %10 indirim kampanyası

  • 07 Aralık 2012
Onur air 99 ücretsiz uçak bileti ve %10 indirim kampanyası

Onur Air uçak biletlerinde kampanyalar ve indirimler devam ediyor. Onur air 9. yıl dönümüne özel kampanyasında 99 kişiye ücretsiz uçak bileti ve herkese %10 indirim fırsatı sunuyor.

9 Aralık 2003 günü tarifeli uçuşlara başlayarak Türk halkını uygun fiyatlı havayolu seyahatiyle tanıştıran Onur Air, tarifeli hatlardaki 9’uncu yıl dönümünü Facebook sayfasının takipçileriyle kutluyor.

Kampanya ödülleri:
– 99 kişiye Onur Air’in tüm tarifeli uçuşlarında geçerli tek yön hediye bilet
– Herkese Onur Air’in tüm tarifeli uçuşlarında geçerli % 10 indirim

Katılım Koşulları:
1. Onur Air’in facebook.com/onurair adresindeki kurumsal Facebook sayfasında düzenlenecek ‘’9. yıl dönümü kampanyası’’ adlı uygulama 07 Aralık 2012 günü saat 10.00’da başlayacak, 11 Aralık 2012 günü saat 15.00’da sona erecektir.
2. Kampanyada sorulan soruya doğru cevap veren her 99’uncu takipçimiz tüm tarifeli uçuşlarımızda geçerli tek yön hediye bilet, soruya doğru cevap veren her takipçimiz ise tüm tarifeli uçuşlarımızda geçerli %10 indirim kazanacaktır.
3. Kampanyadan ödül kazanılabilmesi için ad-soyad ve iletişim bilgilerini içeren formun katılımcılar tarafından doğru ve eksiksiz şekilde doldurulması gerekmektedir.
4. Hediye biletler tek yön 99 adet ile sınırlıdır.
5. Hediye biletler ve % 10 indirim hakları Onur Air’in 24 Aralık 2012-30 Mart 2013 tarihleri arasındaki tüm yurt içi, Kıbrıs, Odessa (Ukrayna) ve Gence (Azerbaycan) uçuşlarında geçerlidir.
6. Hediye biletler ve indirim kodları 12-17 Aralık 2012 tarihleri arasında kullanılabilir. 17 Aralık 2012 günü saat 23:59’a kadar kullanılmayan hediye biletler ve indirim hakları başka tarihe ertelenemez ve kullanım hakkı ortadan kalkar.
7. İndirim hakkınızın iptali ya da iadesi yapılamamaktadır.
8. Hediye biletlerde iptal, isim veya tarih değişikliği ya da iade yapılamamaktadır.
9. Hediye biletler tek yön olarak geçerlidir. Biletlerin kullanım koşullarıyla ilgili kazanan takipçilerimize e-mail gönderilecektir. 10. 6 haneli Onur Air indirim kodlarınız en geç
12 Aralık 2012 tarihine kadar katılım formunda belirttiğiniz e-mail ve cep telefonuna gönderilecektir.
11. İndirim kodu kampanya formunda yazılan bilgiler (isim ve soyadı) adına gönderilecektir. Kod başka bir isim adına kullanılamaz.
12. Hediye bilet veya indirim hakkını kullanabilmeniz için kampanya formuna yazdığınız isim ve soyadı bilgileri, nüfus cüzdanı bilgileri ile aynı olmalıdır.
13. İndirim kodu sadece Onur Air’in www.onurair.com adresinden satın alınan biletlerde geçerlidir.
14. İndirim kodunuzu Onur Air internet sitesinden bilet satın alırken ödeme ekranında açılan Kampanya bölümüne girebilir, indirimli alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
15. İndirim hakkı, kampanya kuralları ve tarihlerine uygun olduğu sürece hem tek yön hem de aynı anda satın alınan gidiş-dönüş biletlerde geçerlidir.
16. Her bir indirim kodu sadece bir kez kullanılabilir.
17. İndirim kodu kullanıcıya ulaşmadan önce yapılan rezervasyonlar geçersizdir.
18. Kampanya ile kazanılan hediye bilet ve indirim haklarının kullanımında Onur Air’in resmi uçuş tarifesindeki güzergahlar, uçuş günleri ve saatleri referans alınacaktır.
19. İndirim kodu ile satın alınan biletlerde normal bilet kuralları geçerlidir.
20. Kampanya ile kazanılan indirim hakkı promosyon biletlerde geçerli değildir.
21. 18 yaşından küçük olanlar bu kampanyadan faydalanamazlar.
22. Kampanya’ya Onur Air ve Krombera çalışanları katılamaz. Katıldığı tespit edilen çalışanların ödülleri verilmeyecektir.
23. Onur Air, kampanyayı kötü yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün yarışma verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.
24.Onur Air bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve İnternet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
25. Kampanya kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler dolayısıyla yaşanacak aksaklıklardan Onur Air ve Krombera sorumlu tutulamaz.
26. Onur Air, bu kampanyaya katılan kullanıcılara iletişim ve tanıtım amaçlı e-posta ve sms gönderimi yapabilir.
27. Bu kampanya’nın Facebook sitesi ile bir ilişkisi yoktur. Yaşanacak problemlerden Facebook sorumlu değildir.
28. Onur Air kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
29. Kampanyayla ilgili her türlü soru, öneri ve şikayetleriniz için kampanya@onurair.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ