Onur Air Asya Card ücretsiz uçak bileti kampanyası

  • 03 Ocak 2013
Onur Air Asya Card ücretsiz uçak bileti kampanyası

Onur Air uçak bileti kampanyaları devam ediyor. Asya Card sahiplerine özel kampanyada 31 Ocak 2013 tarihine kadar onurair.com adresinden Asya Card ile toplamda 300 TL ve üzeri harcama yaparak 1 adet ücretsiz uçak bileti kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

 Kampanya Detayları
Onur Air acenteleri ve Onur Air çağrı merkezi üzerinden alınan biletler kampanya kapsamında değildir. Asya Card ile Onur Air`den Hediye Uçak Bileti Kampanyadan yararlanabilmek için sadece onurair.com adresinden toplamda en az 300 TL harcama yapılması gerekmektedir.

• Onur Air`den Hediye Uçak Bileti Kampanya kapsamında ücretsiz bilet almaya hak kazanan müşterilere 31 Ocak 2013 tarihinden sonra ücretsiz bilet kazandıklarına dair bilgilendirme SMS i gönderilecektir.
• Asya Card ile Onur Air`den Hediye Uçak Bileti Kampanyası 01 Aralık 2012 ve 31 Ocak 2013 tarihleri arasında AsyaCard ile Onur Air online bilet satış sitesi onurair com adresinden 300 TL ve üzeri alışveriş yapan AsyaCard müşterilerine 11 Şubat 2013 ile 12 Nisan 2013 tarihleri arasında yapacakları Onur Air uçuşlarında kullanabilecekleri 1 adet ücretsiz iç hat tek yön uçak bileti kampanyası olarak gerçekleşmektedir.• Onur Air iç hat uçuş tarifesinde değişiklik yapabilir.

• 01 Aralık 2012 ile 30 Nisan 2013 tarihleri arasında onurair com adresinden AsyaCard ile yapılan harcamalara peşin fiyatına 2,4 ve 6 taksit imkanı sunulacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.