Onur air uçak biletlerinde %50 indirim kampanyası groupon fırsatı

  • 19 Eylül 2012
Onur air uçak biletlerinde %50 indirim kampanyası groupon fırsatı

Groupon kampanyasında Onur air uçak biletlerinde %50 indirim kampanyası sizleri bekliyor. Kampanya kapsamında 2,90TL’ye kupon alarak Onur Air’in tüm uçuşlarında, alan vergileri dahil, %50 indirimle uçma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Groupon’un bu kampanyasından 2 TL 90 kuruşa alacağınız kuponlarla Onur Air’in 1 Kasım 2012 ile 30 Mart 2013 tarihleri arasındaki tüm uçuşlarında, alan vergileri de dahil, %50 indirimle seyahat edebileceksiniz.

Satın alacağınız Groupon kuponu Onur Air’in İstanbul (Atatürk Havalimanı), Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İzmir, Malatya, Samsun, Trabzon, Kıbrıs, Gence (Azerbaycan) ve Odessa (Ukrayna) seferlerinde 1 Kasım 2012 ile 30 Mart 2013 tarihleri arasında indirimli yolculuk etmenizi sağlayacak.

Kampanya Detayı:
1. % 50 indirim hakları Onur Air’in 1 Kasım 2012-30 Mart 2013 tarihleri arasındaki tüm yurt içi, Kıbrıs, Odessa (Ukrayna) ve Gence (Azerbaycan) uçuşlarında geçerlidir.
2. İndirim kodları 01 Ekim 2012 günü saat 23:59’a kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan indirim hakları başka tarihe ertelenemez ve kullanım hakkı ortadan kalkar.
3. İndirim hakkınızın iptali ya da iadesi yapılamamaktadır.
4. 6 haneli indirim kodları satın alındıktan sonra en geç 24 saat içerisinde e-mail ve SMS olarak gönderilecektir.
5. İndirim kodu kampanya formunda yazılan bilgiler (isim ve soyadı) adına gönderilecektir. Kod başka bir isim adına kullanılamaz.
6. İndirim hakkını kullanabilmeniz için kampanya formuna yazdığınız isim ve soyadı bilgileri, nüfus cüzdanı bilgileri ile aynı olmalıdır.
7. İndirim kodu sadece Onur Air’in www.onurair.com adresinden satın alınan biletlerde geçerlidir.
8. İndirim kodunuzu Onur Air internet sitesinden bilet satın alırken ödeme ekranında açılan Kampanya bölümüne girebilir, indirimli alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
9. İndirim hakkı kampanya kuralları ve tarihlerine uygun olduğu sürece hem tek yön hem de aynı anda satın alınan gidiş-dönüş biletlerde geçerlidir.
10. Her bir indirim kodu sadece bir kez kullanılabilir.
11. İndirim kodu kullanıcıya ulaşmadan önce yapılan rezervasyonlar geçersizdir.
12. Kampanya ile kazanılan indirim haklarının kullanımında Onur Air’in resmi uçuş tarifesindeki güzergahlar, uçuş günleri ve saatleri referans alınacaktır.
13. İndirim kodu ile satın alınan biletlerde normal bilet kuralları geçerlidir.
14. Kampanya ile kazanılan indirim hakkı promosyon biletlerde geçerli değildir.
15. 12 (Oniki) yaşından küçük olanlar bu kampanyadan faydalanamazlar.
16. Groupon ve Onur Air çalışanları ve yakınları kampanyadan ödül kazanamaz.
17. Kampanya kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler dolayısıyla yaşanacak aksaklıklardan Onur Air sorumlu tutulamaz.
18. Onur Air, bu kampanyaya katılan kullanıcılara iletişim ve tanıtım amaçlı e-posta ve sms gönderim yapma hakkını saklı tutar.
19. OnurAir’in internet sitesinden bilet alabilmeniz için, siteye üye olmanız gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ