Pegasus iç hatlarda %30 indirim kampanyası Kasım-Aralık 2013

  • 03 Ekim 2013
Pegasus iç hatlarda %30 indirim kampanyası Kasım-Aralık 2013

Pegasus uçak biletlerinde kampanya ve indirimler devam ediyor. Pegasusla 3-4 Ekim 2013 tarihlerinde biletinizi alarak Kasım ve Aralık aylarında seçili iş hatlarda %30 indirim fırsatından yararlanın.

Ekim Ayı Uç Uç Günleri kapsamında biletlerini 03 – 04 Ekim tarihleri arasında alan Pegasus Plus üyeleri, 01 Kasım – 31 Aralık tarihlerinde Pegasus’un geniş yurt içi uçuş ağı içerisinde bulunan; Ankara, Hatay, Kayseri, Konya, Samsun ve Sivas illerine gerçekleştirecekleri uçuşlarında toplam ücret üzerinden %30 indirimle uçma fırsatı buluyor.

Ekim ayı Uç Uç Günleri’ni yakalamak için; Pegasus internet sitesi www.flypgs.com,  misafirlerini bekliyor!

Pegasus’un çok kazandıran uçuş programı Pegasus Plus’a üye olmak için
Kartsız ve ücretsiz olmasıyla uçuş programlarına yepyeni bir yaklaşım getiren misafir sadakat programı Pegasus Plus, yeni yüzüyle yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Pegasus’un internet sitesi www.flypgs.com ve mobil internet sitesi mobile.flypgs.com adreslerinden, 18 yaşını doldurmuş herkes, hiçbir ücret ödemeden Pegasus Plus üyesi olabilir. 2-18 yaş arasındaki Pegasus misafirleri ise 18 yaşından büyük bir ana üyenin hesabı üzerinden bağlı üyelik oluşturarak programa dahil olabilirler.
Pegasus Plus üyeleri, üyeliklerinin başlangıç tarihinden 1 ay öncesine kadar olan, gerçekleştirilmiş uçuşlarından geriye dönük puan kazanabilirler.  Üyeler, üyeliklerinin aktif olduğu süre içerisinde gerçekleşmiş olması koşulu ile ise geriye dönük 6 aylık periyotta gerçekleştirdikleri uçuşların puanlarını işleyebilirler. Geriye dönük puan işlemelerini Pegasus çağrı merkezi (0 850 250 0 737) ve www.flypgs.com/plus internet sitesinden üyelik girişi yaparak gerçekleştirebilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ