Pegasus kart alana tek yön uçak bileti hediye kampanyası

  • 26 Mart 2012
Pegasus kart alana tek yön uçak bileti hediye kampanyası

Pegasus uçak bileti kampanyaları devam ediyor. Şimdi Pegasus Kart alana, 6 ay boyunca 250 TL harcama sözü ile tek yön uçak bileti hediye fırsatı sizleri bekliyor.
26 Mart – 15 Mayıs 2012 arasında HSBC’den açık ve geçerli kredi kartı olmayan ve Pegasus/Pegasus Üniversiteli asıl kart alan; 6 ay boyunca her ay 250 TL harcama sözü veren yeni Pegasus Kart sahipleri tek yön uçak bileti kazanıyor. Harcama sözü vermek için son tarih 25 Mayıs, bu fırsatı kaçırmayın!

Tek yön uçak biletinizi 31 Mayıs’a kadar www.flypgs.com üzerinden biletleyip 15 Haziran’a kadar Pegasus’un istediğiniz tüm yurtiçi / yurtdışı seferlerinde kullanabiliyorsunuz.
Kampanya 20-24 Nisan ve 27 Nisan-1 Mayıs dönemi hariç, diğer tüm uçuşlarda kontenjan ve sınıf ayrımı olmaksızın geçerli.

Harcama sözüne dahil olup kampanyadan faydalanmak için 444 0 111’i arayıp harcama sözüne dahil olmanız yeterli. Harcama sözünü vermeniz durumunda kampanya şifresi 3 iş günü içerisinde Pegasus tarafından SMS ile size gönderilecektir. Ulaşmayan / kaybedilen şifreler için kampanya sona ermeden Pegasus Havayolları veya HSBC Bank ile irtibata geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ