Pegasus Kıbrıs kampanyası 2. bilete hediye

  • 10 Şubat 2016
Pegasus Kıbrıs kampanyası 2. bilete hediye
Pegasus uçak bileti kampanyaları sürüyor. Pegasusta Kıbrıs uçuşlarına özel 10. yıl kampanyası kapsamında 2. bilet hediye ediliyor. Kampanya Kıbrıs-Türkiye hattında geçerli olacaktır. Biletinizi 8-14 Şubat tarihleri arasında aldığınızda 2. biletin toplam ücretten düştüğünü göreceksiniz.
Kampanya kapsamında uçuş tarihleri : 1 Mart – 30 Haziran 2016
Kampanya Ayrıntıları

 

c. Kampanyadan yararlanamak için satın alınan bilette (PNR’da) iki misafir olmalıdır. İki ve üzeri misafir olan bilelerde (PNR’da) ikinci misafirin bilet bedeli üzerinden %100 indirim uygulanacaktır. Kampanya kapsamında satın alınan biletlere Flex ürünü (ücret karşılığı satın alınan bilet değişiklik hakkı) eklenemez.

 

f. Kampanya kapsamına girmeyen tarihler: 13 – 23 Mayıs 2016; 10-19 Haziran 2016.

g. Bu indirim ilk 10.000 koltuk için geçerlidir. 10.000 koltuk satıldığında kampanya indirim butonu web sitesinden ve uygulamalardan kaldırılacaktır.

h. Bu fiyat yalnızca www.flypgs.com web sitesisi ile Pegasus mobil site ve uygulamalarından satın alınan biletlere uygulanır.

i. İptal ve iade – değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.

j. Kampanya fiyatlarına check-in bedeli dahildir. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti için 8 TL’den başlayan check in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak hatlar bazında değişiklik gösterir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ