Pegasus Şubat 2012 uçak bileti indirim kampanyası

  • 02 Şubat 2012
Pegasus Şubat 2012 uçak bileti indirim kampanyası
2012 yılına özel uçak bileti kampanyaları Pegasusda sizleri bekliyor.Şubat Ayına özel kampanyada her ayın ilk Perşembe günü sizler için Pegasusun seçtiği  özel hatlarda harika indirimleri kaçırmayın!

Şubat ayı Uç Uç günü 2 Şubat’ta, flypgs.com’dan bilet alan misafirlerimiz; İzmir, Kayseri, Antalya, Bodrum, Dalaman, Gaziantep, Konya, Samsun, Donetsk, Khariv, Bükreş, Priştine, Üsküp ile İstanbul arasında 6 Şubat – 20 Nisan 2012 tarihleri arası %30 indirimle uçma fırsatını yakalayacaklar.
Hemen Uç Uç günü hatlarımızı seçin, 6 Şubat – 20 Nisan arasında uçuşunuzu belirleyin, rezervasyonunuzu yapıp “Şubat Ayı Uç uç günü” butonuna basın, toplam ücret üzerinden %30 indirimi uygulayalım.

Kampanya Kuralları
– Kampanya İzmir, Kayseri, Antalya, Bodrum, Dalaman, Gaziantep, Konya, Samsun, Donetsk, Khariv, Bükreş, Priştine, Üsküp ile İstanbul arasındaki uçuşlarda geçerlidir.
– Uçuş tarihi: 06 Şubat 2012 – 20 Nisan 2012
– Satış tarihi: 02 Şubat  2012
– Ücret / İndirim : Toplam Ücret Üzerinden %30
– Bu fiyatlar sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir.
– Bu fiyatlar tek yön direkt uçuşlar için geçerlidir.
– Bu fiyat yalnızca flypgs.com’dan satın alınan biletlere uygulanır.
– İptal ve iade  – değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
– Çocuk misafir için de uygulanır.
– Kampanya fiyatlarına check-in bedeli dahil değildir. Uçuşlarda her bir yolcu ve her bir uçuş segmenti (uçuş numarası) için İç Hatlarda 2 TL ve Dış Hatlarda 2 EUR check-in bedeli tahsil edilmektedir.
– Kampanya İşleyişi: Yurt içi uçuşlardan yukarıda belirtilen parkur ve tarihleri içeren bir rezervasyon yapınız . “Rezervasyon oluştur”  butonuna basınız. “SUBAT 2012 UC UC GUNLERI”  butonunu tıklayınız ve “Onayla” butonunu işaretleyiniz. Bu işlemden sonra bilet ücretinde indirim yapıldığı görülecektir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ