Pegasus tüm iç hatlarda %50 indirim kampanyası

  • 04 Nisan 2011
Pegasus tüm iç hatlarda %50 indirim kampanyası

Pegasus hava yollarından 5 Nisan Salı günü www.flypgs.com internet sitesine girerek alacağınız biletlerde  15 Mayıs’a kadar yurt içinde 19 noktaya %50 indirimli seyahat etme imkanı sizleri bekliyor.
İstanbul, 4 Nisan 2011 – Gerçekleştirdiği hesaplı kampanyalarla Türkiye’de ilklere imza atan Pegasus Hava Yolları, 5 Nisan’a özel yüzde 50 indirim kampanyası ile misafirlerinin yüzünü güldürecek. Sadece 5 Nisan’da www.flpgs.com internet sitesinden satın alınacak yurt içi biletlerde geçerli olacak kampanya ile Pegasus Hava Yolları misafirleri, 15 Mayıs’a kadar yurtiçinde 19 noktaya yüzde 50 indirimli tarifeden uçabilecekler.

Pegasus misafirleri, Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Samsun, Sivas, Trabzon ve Van ile yurt içinde 19 noktaya en uygun fiyatlar ile uçabiliyor.

Saatlerini Pazartesi gece yarısına kurarak, www.flpgs.com internet sitesine girenler yüzde 50 indirim şansını yakalamada bir adım öne geçecekler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.