Pegasusla balkanlara uçak biletlerinde %30 indirim kampanyası

  • 05 Eylül 2013
Pegasusla balkanlara uçak biletlerinde %30 indirim kampanyası

Pegasus uçak bileti kampanyaları devam ediyor. Pegasusla  5-6 Eylül tarihlerinde alacağınız uçak biletleri ile Ekim ayında Balkan ülkelerine %30 indirim fırsatı ile uçabilirsiniz.

Pegasus, her ayın ilk Perşembe günü seçilen hatlarda Pegasus Plus üyelerine sunduğu geleneksel “Uç Uç Günleri” fırsatları ile Eylül ayında da misafirlerini avantajlı fiyatlarla uçurmaya devam ediyor.

Eylül ayı Uç Uç günlerinden yararlanmak isteyen Pegasus Plus üyeleri, Pegasus’un geniş uçuş ağı içerisinde yer alan Balkan destinasyonları Atina, Belgrad, Bükreş, Priştine, Saraybosna, Üsküp ve Tiran’a, 1 Ekim – 31 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirecekleri uçuşların biletlerini 5-6 Eylül’de alarak toplam bilet ücretleri üzerinden %30 indirimle uçma fırsatı yakalıyor.

Pegasus misafirleri, Pegasus’un Balkan hatları içerisinde yer alan Saraybosna, Üsküp, Tiran, Belgrad ve Priştine’yi vize ihtiyacı olmadan ziyaret edebilir, hafta sonları ve kısa tatillerini Osmanlı İmparatorluğu döneminden kültürel ve tarihi bağlarla dolu Balkan ülkelerinde
değerlendirebilirler.

Eylül ayı Uç Uç Günleri’ni yakalamak için; Pegasus internet sitesi www.flypgs.com,  misafirlerini bekliyor!
Çok kazandıran uçuş programı Pegasus Plus’a hemen ücretsiz üye olmak için Kartsız ve ücretsiz olmasıyla uçuş programlarına yepyeni bir yaklaşım getiren misafir sadakat programı Pegasus Plus, yeni yüzüyle yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Pegasus’un internet sitesi www.flypgs.com ve mobil internet sitesi mobile.flypgs.com adreslerinden, 18 yaşını doldurmuş herkes hiçbir ücret ödemeden Pegasus Plus üyesi olabilir. 2-18 yaş arasındaki Pegasus misafirleri ise 18 yaşından büyük bir ana üyenin hesabı üzerinden bağlı üyelik oluşturarak programa dahil olabilirler.

Pegasus Plus üyeleri, üyeliğin başlangıç tarihinden 1 ay öncesine kadar olan, gerçekleştirilmiş uçuşlarından geriye dönük puan kazanabilirler.  Üyeler, üyeliklerinin aktif olduğu süre içerisinde gerçekleşmiş olması koşulu ile ise geriye dönük 6 aylık periyotta gerçekleştirdikleri uçuşların puanlarını işleyebilirler. Geriye dönük puan işleme Pegasus çağrı merkezi (0 850 250 0 737) ve www.flypgs.com/plus internet sitesinden üyelik girişi yaparak gerçekleştirebilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ