Sunexpress indirimli 39.99 TL her yöne bilet kampanyası

  • 24 Mart 2011
Sunexpress indirimli 39.99 TL her yöne bilet kampanyası

SunExpress hava yollarından  Nisan ve Mayıs ayıan özel olarak Bahar Güneşi  kampanyası kapsamında  iç hatlarda herşey dahil 39,99 TL’ye uçuruyor! 27 Mart -22 Mayıs tarihleri arasında her pazar web sitemiz www.sunexpress.com adresini ziyaret edin, kampanyalı biletleri her şey dahil 39,99 TL’den alın. Bahar Güneşi 27 Mart Pazar günü başlıyor, www.sunexpress.com adresine mutlaka bekliyoruz.

Soru, eleştiri veya yorumlarınız var mı? Bunları lütfen bizimle paylaşın! SunExpress ile buradan iletişime geçebilirsiniz. Telefonla mı rezervasyon yapmak istiyorsunuz? 444 0 797 Çağrı Merkezimiz 24 saat hizmetinizdedir.

Kişisel bilgileri değiştirmek için Haber bülteni kaydını silmek için SunExpress hakkında bilgi almak için

* Tüm vergiler ve harçlar dahil tek yön fiyat olup kontenjanla sınırlıdır.
**Anadolu’dan Almanya’ya direkt uçuşlar için: Tek yön fiyatı, tüm servis ücreti, uçak yakıt ücreti, vergiler ve harçlar dahildir. Kontenjanlar sınırlıdır. EUR/TL=2,00 gösterge paritesine göre işlem gören güne ait kurdan kaynaklanan farklılıklar TL fiyatına yansıtılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. sevil dedi ki:

    iyi günler kampanyanız için öncelikler teşekkrler…benm bi sorum olcak.bu kampanyadan yararlanmak istiyorum ama anladığım kadarıyla netten bilet alabliyoruz fakat benim kredi kardtım yok sun express firmalarında biletimi bu kampanya dahilinde temin edemez miyim acaba? şimdiden teşekkrler…

  2. yılmaz erdoğan dedi ki:

    iyi günlar bu bahar kampanyanızdan dolayı tşk ederim benim sorum sadece pazar günlerimi bu kampanya oluyo mesala ben temmuzun 1 inde tırabzona uçmak istiyom o gün uçmak istiyom şididen bilettimi almak istiyom ödemessini yapsam bilettin o gün uça bilirmiyim saygılarımla?

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.