Kampanya ve İndirim Haberleri

Sunexpress uçak bileti kampanyaları 2012

  • 11 Nisan 2012
Sunexpress uçak bileti kampanyaları 2012

2012 yılına özel uçak biletleri kampanyaları devam ediyor. Şimdi sunexpress hava yolları düzenlediği kampanyada 11-12 Nisan 2012 tarihlerinde alacağınız biletlerde ,16 Nisan-7 Haziran tarihleri arasındaki uçuşlarda 59.99 TL fiyat fırsatı ve 2 kat puan sunuyor.

İstanbul’dan İzmir, Adana, Gaziantep ve Hatay’a; İzmir’den Adana, Kayseri, Gaziantep ve Antalya’ya; Antalya’dan Adana ve Gaziantep’e yapılan karşılıklı uçuşlarda geçerlidir! Üstelik SunPoints’ten yıl boyunca 2 kat puan hediye! İndirimden yararlanmak için “AVANTAJ” yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeli, Avantaj Şifresini hat numarasıyla birlikte www.sunexpress.com’da talep edilen alana girmeli veya call center yetkilisine bildirmelisiniz.

Kampanya Detayı:
Kampanya sunexpress.com ve SunExpress çağrı merkezinden satın alınan ve sadece Sabiha Gökçen-İzmir-Sabiha Gökçen, Sabiha Gökçen-Adana-Sabiha Gökçen, Sabiha Gökçen-Gaziantep-Sabiha Gökçen, Sabiha Gökçen-Hatay-Sabiha Gökçen, İzmir-Adana-İzmir, İzmir-Kayseri-İzmir, İzmir-Gaziantep-İzmir, İzmir-Antalya-İzmir, Antalya-Adana-Antalya, Antalya-Gaziantep-Antalya hatlarında tarifeli seferlerde geçerlidir. 59,99 TL’lik promosyonel ücretler hariç baz ücret üzerinden (vergi, harçlar ve hizmet bedeli hariç) %30 indirim uygulanacaktır. Satış dönemi 11-12 Nisan 2012’dir. Seyahat dönemi 16 Nisan-7 Haziran 2012 tarihleri arasındadır. Turkcell hattı sahibi en fazla 3 kez kampanyadan yararlanabilir. Bu kampanyadan alınan biletlerde rezervasyon değişikliği ve iade yapılamamaktadır. Bu kampanya sadece SunExpress’in icra ettiği seferlerde geçerlidir. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. SunPoints’ten 2 kat puan kazanmak için sunpoints.sunexpress.com adresinden kayıt olmak gerekmektedir. Kampanya kapsamında gerçekleştirilecek uçuşlar SunExpress Genel Taşıma Kuralları’na tabi olacaktır. Kampanya kapsamında SunExpress yer garantisi vermez. SunExpress tarafından tanımlanan sınıf ve kontenjanlarda, uçuşlardaki müsaitlik durumuna göre biletleme yapılacaktır. Faydalanmak için Avantaj Şifresi hat numarasıyla birlikte call center yetkilisine veya sunexpress.com web sitesinde talep edilen alana girilmelidir. Alınan biletlerle ilgili iade ve değiştirme gibi taleplerden Turkcell hiçbir şekilde sorumlu değildir. Turkcell ve SunExpress kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x