Sunexpress uçak biletlerinde sevgililer günü kampanyası %50 indirim

  • 11 Şubat 2012
Sunexpress uçak biletlerinde sevgililer günü kampanyası %50 indirim

2012 sevgililer gününe özel kampanyada Sunexpress uçak biletlerinde indirim kampanyası başlattı. Turkcell aboneleri Sunexpress’ten 11-14 Şubat tarihleri arasında 2 kişilik biletlerini alarak 14 Nisan’a kadar %50 indirimli uçak bileti fırsatından yararlanıyor.

Kampanya kapsamında biletleme işlemleri sunexpress.com adresinden ve SunExpress çağrı merkezinden gerçekleştirilebilir.Kampanyadan yararlanmak için SunPoints üyesi Turkcell’liler “AVANTAJ”yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderilmeli ve Avantaj Şifresi hat numarasıyla birlikte www.sunexpress.com’da talep edilen alana girilmeli ya da call center yetkilisine bildirilmelidir.​

Kampanya tüm Turkcell’liler için SunExpress’in tüm iç hatlarda tarifeli seferlerinde geçerlidir. 2 yetişkin kişinin birlikte seyahat etmesi gerekmektedir. 49,99TL, 59,99TL, 61,99TL ve 69,99TL promosyonel ücretler hariç baz ücret üzerinden ( vergi, harçlar ve hizmet bedeli hariç)%50 indirim uygulanacaktır. Satış dönemi 11-14 Şubat 2012 dir. Seyahat dönemi 14Şubat-15 Nisan 2012 tarihleri arasındadır. Turkcell hattı sahibi max 1 kez kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için “AVANTAJ”yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderilmelidir. Avantaj şifresinin alışveriş esnasında, hat numarası ile birlikte biletleme işlemleri sırasında sunexpress.com adresinde belirtilen alana girilmesi veya SunExpress çağrı merkezinden gerçekleşen işlemlerde satış görevlisine bildirilmelidir. Avantaj Şifresi alma talebi 1 SMS / 0,4 TL (KDV ve ÖİV dahil) ile ücretlendirilir. Şifre tek kullanımlıktır, kullanılmayan şifreler 24 saat içinde geçerliliğini yitirir. Bu kampanyadan alınana biletlerde rezervasyon değişikliği ve iade yapılamamaktadır. Bu kampanya sadece SunExpress’in icra ettiği seferlerde geçerlidir. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında gerçekleştirilecek uçuşlar SunExpress Genel Taşıma Kurallarına tabi olacaktır. Kampanya kapsamında SunExpress yer garantisi vermez. SunExpress tarafından tanımlanan sınıf ve kontenjanlarda, uçuşlardaki müsaitlik durumuna göre biletleme yapılacaktır. Turkcell kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve / veya genişletme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ