Kampanya ve İndirim Haberleri

Forum Kayseri Thy 50 TL indirim çeki kampanyası

  • 10 Şubat 2017
Forum Kayseri Thy 50 TL indirim çeki kampanyası

Forum Kayseri yeni kampanyasında THY 50 TL indirim çeki fırsatı sunuyor. Forum Kayseri’den 350 TL ve üzeri alışveriş yaparak indirim çekinizi alabilirsiniz. Kampanya 10-19 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

 

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 10 Şubat (saat 10:00 ) – 19 Şubat 2017 (saat 22:00) tarihleri arasında geçerlidir.
Katılımcılar yaptıkları alışveriş fiş/faturaları ile Danışma’ya gelerek kayıtlarını yaptıracaklardır.
Kampanyaya katılım için fatura/fişlerin asılları ile birlikte TC Kimlik numaralarının ibraz edilmesi gerekmektedir. Fotokopiler, diğer nüshalar ve sevk irsaliyeleri veya faturalaştırılmamış satış taahhüt yazıları (imzalı veya kaşeli olsalar bile) kampanyaya dahil edilemeyecektir.
Katılımcılar, Forum Kayseri’den aynı gün içinde yapacakları toplamda 350 TL ve üzeri alışveriş ile katılarak 50 TL tutarındaki THY hediye çekini kazanma hakkına sahip olacaklar. Aynı gün içinde kampanyaya katılım zorunludur.
10 – 19 Şubat 2017 tarihleri arasında Forum Kayseri Alışveriş Merkezinden 350 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapan ziyaretçilere hediye çeki olarak verilecektir. Çekler 30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. Çekler ile alınacak biletlerin hiçbir şekilde iadesi yoktur, paraya çevrilemez. Bilet fiyatı çek tutarının üzerinde ise arada kalan tutar geri iade edilemez/yanar.
Çeklerle bilet alımı, fazla bagaj ödemesi ve upgrade ödemesi yaptırılabilir. İşlemlerde ve biletlemelerde THY tarafından belirlenen kurallar geçerlidir. Biletlerin hiçbir şekilde iadesi yoktur.
Kampanya süresince (bir) 1 katılımcı (bir) 1 gün içinde en fazla bir (1) adet hediye çeki alabilecektir.
Kampanya stoklarla sınırlı olup, Forum Kayseri ilan edilen tarihten önce kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar.
Forum Kayseri Alışveriş Merkezi ve mağaza çalışanları, işletmecileri kampanyaya katılamaz, katılsalar dahi hediyeleri teslim edilmez.
Kampanya toplu alışverişler, şirket alışverişleri, kontör, telefon vb. fatura ödemeleri, şans oyunları, altın, tütün ve yan mamülleri alışverişlerinde geçerli değildir.
Hediye çekleri 10-19 Şubat tarihleri arasında Forum Kayseri’de kurulacak olan THY Satış Standından, 19 Şubat tarihinden sonra Kayseri Erkilet Havalanı THY Satış Ofisi’nden bilete çevrilebilecektir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x