Thy öğretmen kampanyası %20 indirim

  • 03 Kasım 2022
Thy öğretmen kampanyası %20 indirim

Türk Hava Yolları Öğretmenlere özel kampanyasında yurtiçi uçuşlarda %20 indirim fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında yine vergilerde indirim olmadığı için net bilet fiytından indirim yapılmıyor. Kampanya 3 Kasım 2022 – 20 Nisan 2023 tarihleri arasında; öğretmenler, öğretim üyeleri ve birlikte seyahat ettikleri eş ve çocuklarına özeldir.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya; 01 Kasım 2022 – 20 Nisan 2023 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 03 Kasım 2022 – 20 Nisan 2023 arasında olan Ekonomi Kabin ve Business Kabin yurtiçi uçuşlar için geçerlidir.
Kampanya tüm yurt içi, tek yön ya da gidiş dönüş Business Kabin ve Ekonomi Kabin uçuşlarda (U, W, P, V, L ve T sınıfları hariç) geçerlidir
Kampanya kapsamında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak görev yapmakta olan öğretmenler ve aileleri ile YÖK’e bağlı üniversitelerde görev yapmakta olan öğretim üyeleri ve ailelerine %20 indirim uygulanacaktır.
Kampanyadan yararlanabilmek için Miles&Smiles üyeliği zorunludur. Türk Hava Yolları internet sitesi üzerinden Miles&Smiles üyeliği yoksa oluşturulması; Miles&Smiles üyelik hesabında T.C. kimlik numarası girilmesi ve “Kişisel Bilgilerim” kısmında “Öğretmen” alanının işaretlenmesi gerekmektedir.
Üyelik içerisindeki “Kişisel Bilgilerim” kısmında ”Öğretmen” alanı işaretlendikten sonra MEB ve YÖK’e ait veri tabanları üzerinden kontrol sağlanmakta ve öğretmen yolcularımızın öğretmenlik bilgileri sistem tarafından otomatik olarak onaylanabilmektedir.
Öğretmen bilgisinin kaydedilmesi sırasında herhangi bir problemle karşılaşılması durumunda, Türk Hava Yolları geri bildirim formu üzerinden veya Türk Hava Yolları satış ofislerine öğretmenlik belgeleri ile başvurarak bilgilerin onaylatılması gerekmektedir.
“Öğretmen” bilgisinin onaylanması zaman alabilmektedir. Bilet alımı konusunda bu onay sürecinin göz önünde bulundurulması gerekmektedir.
“Öğretmen” bilgisi kaydedilen misafirlerimizin bilet alımı esnasında yolcu tipi olarak “Öğretmen” seçmesi ve Miles&Smiles üyelik numarasını giriş yapması gerekmektedir.
Çift soyad sahibi yolcular, rezervasyon sırasında soyadı bölümüne beraber seyahat edecekleri ailesine ait soyadını giriş yaparak indirimden yararlanabilirler.
Öğretmen yolcumuz hariç, yolculardan biri gruptan ayrı seyahat etmek isterse yapılan indirim geçersiz olacak ve indirimsiz ücret kullanılacaktır.
Öğretmen ya da öğretim üyesi eşlerinde ve çocuklarında soyadı farklılığı olması durumunda öğretmen ya da öğretim üyesinin ailesi olduğunu gösteren belgeyi satış ofisine ibraz ederek bilet düzenlenmesi koşulu ile bu indirimden yararlanabilir. Bu işlem sadece satış ofislerinde gerçekleştirilebilir, online kanallarda bu şekilde biletleme yapılamaz.
sİlgili kampanya sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli yurtiçi seferlerinde geçerlidir. Codeshare (ortak) uçuşlarda ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti seferlerinde geçerli değildir.
U,W,P,V, L ve T sınıf ücret seviyeleri hariç kabin ücretleri/brandleri üzerinden %20 tutarında indirim uygulanacaktır.
Açık olarak düzenlenen biletler kampanyadan yararlanamaz.
Kampanya kapsamında sunulan indirim diğer indirimlerle birleştirilemez.
Bebek yolcu ücretleri üzerinden ayrıca bir indirim uygulanmayacaktır.
Değişiklik ve iptal durumunda ücret sınıfı kuralları geçerlidir.
İlgili kampanya yurt içi aktarmalı seferlerde de geçerlidir.
Kampanya kapsamında sunulan indirime, vergi ve harçlar dahil değildir.
Türk Hava Yolları herhangi bir kural ihlali tespit edilmesi durumunda ilgililer hakkında hukuki işlem başlatma hakkını saklı tutar.
Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x