Kampanya ve İndirim Haberleri

Türk Hava Yolları O Pilot Benim facebook yarışması

  • 11 Nisan 2015

Türk Hava Yolları facebook sayfasına özel yarışma kampanyasında 5 kişiyi THY simülatöründe uçma şansı sunuyor. Yarışma kampanyası kapsamında O Pilot Benim uygulamasına gelin, en güzel anonsu siz yapın seçilin ve simülatör fırsatını yakalayın.

THY Facebook sayfasındaki (facebook.com/turkishairlinesTR) “O Pilot Benim” uygulamasıyla yarışmaya katılabilirsiniz. Her hafta 1 kişi olmak üzere toplam 5 kişinin hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulacağı yarışmaya katılmak için uygulamayı seçen kişilerin bilgisayarlarındaki mikrofonları kullanarak en iyi anonsları yapmaları ve iletişim bilgilerini eksiksiz doldurmaları yeterli olacak.

Yarışma Ayrıntıları
1. “Bir Pilot Gibi” kampanyası, Türk Hava Yolları tarafından düzenlenmektedir. Kampanya yayını, 11.04.2015 – 16.05.2015 tarihlerinde https://www.facebook.com/turkishairlinesTR adresli Facebook sayfasından yapılacaktır. Kampanyaya 18 yaşından büyük olmak kaydıyla, Türk Hava Yolları çalışanları ve bu kişilerin aileleri, kampanyayı yürüten ajans ve çalışanları dışında herkes katılabilir.
2. https://www.facebook.com/turkishairlinesTR adresinden uygulama içeriğine erişmiş herkes, kullanım koşullarında belirtilen şartlara ve tüm geçerli yasalara tabi tutulmaktadır. Kullanıcı sıfatıyla bu uygulamayı kullanan her kullanıcı, aşağıda bulunan kullanım şartlarını kabul etmekte; uygulama içinde yer alan kullanıma ve hizmetlerine ilişkin Türk Hava Yolları tarafından açıklanan her türlü beyanı kabul etmiş olmaktadır. Kampanya kurallarına herhangi bir şekilde itiraz edilemez. Uygulama kuralları ve uygulamanın çalışma mekanizması aşağıdaki gibidir:
3. Kullanıcılar kampanyaya, uygulama üzerinden verilen metni okuyup, form doldurarak katılabileceklerdir.
4. Kampanya sonunda, Türk Hava Yolları tarafından belirlenen jüri tarafından beğenilen her hafta 1 kişi toplamda 5 kişi Türk Hava Yolları Simülatörü ile uçuş deneyimi kazanacaktır. Hediye kullanım tarihi Türk Hava Yolları tarafından daha sonra talihlilere bildirilecektir ve bu günler değiştirilemeyecektir. Kazanan kişi bu günlerde katılamadığı takdirde katılım hakkı yedek kazananlara geçecektir.
5. Türk Hava Yolları tarafından sadece İstanbul dışından kazanan kişilerin, Türk Hava Yolları’nın direkt uçuşunun olduğu noktalardan İstanbul’a ulaşımı karşılanacaktır. Uçuş noktasına ulaşım, konaklama, yemek ve İstanbul içi ulaşım masrafları kazanan kişiye ait olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ