Türk Hava Yolları Ukrayna, Saraybosna, Gürcistan, Azerbaycan uçak bileti

  • 05 Ekim 2012
Türk Hava Yolları Ukrayna, Saraybosna, Gürcistan, Azerbaycan uçak bileti

Türk Hava Yollarnda uçak bileti kampanyaları devam ediyor. THY sonbahar kampanyasında , İstanbul’dan Ukrayna’da Kiev, Odesa, Donetsk, Dnipropetrovsk, Lviv ve Simferopol’e; Balkanlar’da Bükreş, Sofya, Belgrad, Zagreb, Tiran, Üsküp, Priştina, Podgorica, Ljubljana, Saraybosna ve Kişinev’e; Gürcistan’da Tiflis ve Batum’a, Azerbaycan’da Bakü, Gence ve Nahçıvan’a gidiş-dönüş herşey dahil 99 euro’ya uçuruyor.

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları Ukrayna’nın tümüne, Balkanlar’ın Saraybosna, Zagreb, Priştina, Üsküp, Podgorica, Tiran ve Belgrad şehirlerine vizesiz; Azerbaycan’a kapıda vize ile ve Gürcistan’a sadece kimlik kartı ile giriş yapabiliyor.

Kampanyadan yararlanmak için biletlerin 01-20 EKİM 2012 tarihleri arasında alınması, seyahatin 01 KASIM 2012 ile 14 ŞUBAT 2013 tarihleri arası için planlanması gerekiyor. Herşey dahil 99€’luk biletler Türk Hava Yolları’nın resmi web sitesi ücretleridir. Bilet satış ofisleri ve acentelerde değişiklik gösterebilir.

Kampanya Kapsamında;
İstanbul’dan Bakü 99 EUR, İstanbul’dan Bükreş 99 EUR,  İstanbul’dan Dnepropetrovsk 99 EUR, İstanbul’dan Belgrad 99 EUR,  İstanbul’dan Donetsk 99 EUR,  İstanbul’dan Gence 99 EUR, İstanbul’dan Lviv 99 EUR,  İstanbul’dan Zagreb 99 EUR,  İstanbul’dan Nahçıvan 99 EUR  İstanbul’dan Odessa 99 EUR, İstanbul’dan Priştina 99 EUR, İstanbul’dan Tiran 99 EUR, İstanbul’dan Simferopol 99 EUR, İstanbul’dan Sofya 99 EUR, İstanbul’dan Ljubljana 99 EUR, İstanbul’dan Üsküp 99 EUR, İstanbul’dan Saraybosna 99 EUR,  İstanbul’dan Kişinev 99 EUR, İstanbul’dan Tiflis 99 EUR, İstanbul’dan batum 99 EUR,  İstanbul’dan Kiev 99 EUR,  İstanbul’dan Podgorica 99 EUR

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ