Kampanya ve İndirim Haberleri

Akbank elektrik su fatura talimatı kampanyası 100 TL 2021

 • 02 Mayıs 2021
Akbank elektrik su fatura talimatı kampanyası 100 TL 2021

Akbank müşterileri hesaplarından verecekleri elektrik ve su faturası talimatlarında 1 adet için 25 TL olmak üzere toplamda 50 TL verilecektir. Üstelik 2. fatura dönemindeki fatura ödeme tutarın ilk aydan daha düşük olursa ekstra 50 TL verilecektir.

​Bir müşteri en fazla 100 TL chip-para kazanacaktır.
Kredi kartından (Axess, Axess exi26, Free veya Wings) veya hesaptan verilen talimatlar kampanyaya dahildir.
Chip-para yüklemeleri hesaptan verilen talimatlar için Akbank kart’a, kredi kartından verilen talimatlar için kredi kartına chip-para olarak yüklenecektir.
Kampanyaya katılım sadece Akbank Mobil’den sağlanmalıdır.
Ödül kazanımı için kampanyaya katılım zorunludur.
Kampanyaya katılmak için 31 Mayıs 2021 tarihine kadar Akbank Mobil uygulamasında ya da Akbank İnternet’te, kampanyalar menüsünde yer alan “Enerji kullanımını azaltarak dünyayı koru” kampanyasına giriş yapılarak, ”Kampanyaya katıl” butonuna tıklamak yeterlidir.
Kampanya kapsamında fatura talimatı verildikten sonraki ilk chip-para yüklemesi 15 Haziran 2021 tarihinde yapılacaktır. Kampanya koşullarının yerine getirilmesi durumunda ikinci chip-para yüklemesi ise iki dönem otomatik ödeme tahsilatı gerçekleştikten sonra, 25 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
Kampanya kapsamında kazanılan chip-para’ların yüklenmesi için hesaptan talimat veren müşterilerin en az 1 açık Akbank kartı, kredi kartından talimat veren müşterilerin en az 1 açık bireysel kredi kartı olmalıdır.
Kampanya başlangıç tarihi öncesinde aktif olup, kampanya süresi içerisinde iptal edilip tekrar verilen talimatlar kampanya kapsamında değildir.
Kredi kartı ile verilen fatura talimatlarında ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, faturanın ödenme tarihinden son ödeme tarihine kadar fatura faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden fatura faiz oranı işletilir.
Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak ve danışmak için 444 25 25 Akbank Müşteri İletişim Merkezi ile irtibata geçilebilir.
Akbank T.A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar ve bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Kişiye Özel mi ? Akbank mobilde göremedim. Cevap için şimdiden teşekkür ederim.

 2. Anonim dedi ki:

  Akbank mobilde de yok, axess mobilde de yok. Kampanyayı bulabilsek katılacağız. Katılabilen var mı?

 3. AbdllhY dedi ki:

  bende de yok sanırım kişiye özel..

 4. Anonim dedi ki:

  bende de yoktu. birkaç saat sonra tekrar kontrol ettim. gelmiş

 5. AbdllhY dedi ki:

  Bende de baktım yeni GELMİŞ, AKBANK MOBİLDE GÖRÜNÜYOR…

 6. Anonim dedi ki:

  Dikkatli okuyun
  Pirince giderken bulgurdan olmayın Akbank kredi kartından verilen telefon faturaları hariç su elektrik ve doğalgaz faturalarından ödeme tarihinden itibaren para alıyor

 7. Anonim dedi ki:

  Kredi kartı ile verilen fatura talimatlarında ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda faiz alınır diye anlaşılıyor. Ekstrenizi gününde öderseniz alamazlar bu metne göre

BİR YORUM YAZ