Kampanya ve İndirim Haberleri

Bankomat kart market giyim kampanyası 1-30 Haziran 2019

 • 01 Haziran 2019
Bankomat kart market giyim kampanyası 1-30 Haziran 2019

VakıfBank Bankomat Kart sahiplerine özel gıda market, giyim, kozmetik sektöründen yapacağınız 75 TL üzeri 4 adet harcamada 30 TL değerinde bankomat para hediye edilecektir. Kampanya 1-30 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya müşteri bazında geçerli olup bir müşteriye en fazla 30 TL Bankomat Para hediye edilecektir.
Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanya katılımı için bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan HEDIYE yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. HEDIYE kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
VakıfBank Worldcardlar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir.
İnternetten yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya Kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 5 Temmuz 2019 tarihinde SMS ile katılım sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat Kart’larına yüklenecektir.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Mert dedi ki:

  En iyisi bankomat kart. 500 tl internet alısverisine 50 tl veriyo. Hemde puanı nakite çeviriyosun nerde harcarım derdin yok :)

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Hasanali teşekkür ederiz, kampanya eklendi.

 3. Hasanali dedi ki:

  Nesrin Hanim bilmukabele

 4. Mert dedi ki:

  Bankomat kartın market ve akaryakıt kampanyalarındaüye işyeri şartımı var. Bilgisi olan varmı

 5. Hasanali dedi ki:

  Sayın Mert her ikisinde de üye işyeri şartı yok

 6. Mert dedi ki:

  Sayın hasanali teşekkür ederim

 7. Hasanali dedi ki:

  Sayın Özcan Sayın Mert rica ederim iyi bayramlar dilerim

 8. hknsniper dedi ki:

  ama 2. paragrafta üye iş yeri ibaresi geçiyor, ayrıntılı bilgisi olan var mı

 9. Hasanali dedi ki:

  Sayın hknsniper vakifbank bankomat kart kampanyalarının hiç birinde üye işyeri şartı yok.Orada yazan kelime kopyala yapmıştır olarak yapıldığı için yanlışlıkla yazılmıştır diye düşünüyorum. Çünkü benim yaptığım bütün alışverişler geçerli sayıldı bu güne kadar.Saygilarimla iyi bayramlar

 10. F.K. dedi ki:

  Evet Hasanali bey, benim de bugüne kadar ki işlemlerim hep geçerli sayıldı ama bende ilk defa “Aynı gün aynı üye işyerinden” şeklinde bir detay yazdıklarını düşünüyorum. Harcamalarımın geçerli olup olmadığını bankaya soracağım. Gerçi daha önce de benzer bir konuda; detay göremediklerini, kampanya bittiğinde kampanya birimlerinin incelediklerini belirterek kabul edilemez bir açıklama yapmışlardı ama yine sorayım bakalım.

 11. Hasanali dedi ki:

  Sayın F.K. teşekkür ederim.Musteri hizmetler ile yapacağınız görüşmeyi bizimle de paylasirsaniz çok seviniriz.Saygilarimla.

 12. Güven Karadeniz dedi ki:

  Arkadaşlar merhaba: örnek Bim marketlerın Farklı şubelerinde,örneğin aynı gün farklı şubeleri olmak kaydıyla 3 alışveriş yapılsa hepsı kampanyaya dahil olurmu??

BİR YORUM YAZ