Kampanya ve İndirim Haberleri

Arçelik beyaz eşyada çay makinesi hediye ve %40 değişim indirimi

  • 08 Eylül 2019
Arçelik beyaz eşyada çay makinesi hediye ve %40 değişim indirimi
Arçelik mağazalarında başlatılan yeni kampanya kapsamında Beyaz Eşya ve Televizyonlardan yapacağınız alışverişlerde 359 TL değerinde çay makinesi 99 TL fiyatla satılacak. Üstelik Küçük ev aletlerinde başlatılan büyük değişim kampanyası kapsamında eski aletinizi vererek %40’a varan indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.
Ekim ayı sonuna kadar devam edecek kampanyada Arçelik Beyaz Eşyalar ve Televizyonlar Sürpriz fırsat sunulacak… 31 Ekim 2019 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında Arçelik Beyaz Eşyalar ve Televizyon alan müşterilere Çay Makinesi 359 TL yerine sadece 99 TL’ye satın alma fırsatı sunulacak.
Kampanyaya ankastre, dondurucu ve 32″ altı televizyonlar dahil değildir. Kampanyada 359 TL’ye satışı yapılan Arçelik CM 3940 K Çay Makinesi’ni 99 TL’ye satın alabileceksiniz.
Arçelik “Büyük Değişim Kampanyaları”na Küçük Ev Aletleriyle devam ediyor.
Arçelik, evinizdeki eskileri değiştirmeye devam ediyor. Yıllarca kullandığınız, artık eskisi kadar memnun kalmadığınız blenderiniz, çay makineniz, kahve makineniz, süpürgeniz, ütünüzü yep yeni Arçelik’lerle değiştirmenin tam zamanı.
Arçelik Küçük Ev Aletlerinde başlattığı Büyük Değşim Kampanyası ile eski küçük ev aletlerinizi elektrikli süpürgenizi alıyor, yepyeni Arçelik’lerle %40’a varan indirimlerle değiştiriyor.
30 Eylül 2019 tarihine kadar devam edecek kampanyada, değişimi yapılacak eski ürünün markası farklı olabilir.
0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
1 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x
()
x