Kampanya ve İndirim Haberleri

En güvenilir ve düşük komisyonlu kripto borsası Binance ve diğerleri

  • 19 Nisan 2021
En güvenilir ve düşük komisyonlu kripto borsası Binance ve diğerleri

Arkadaşlar merhaba. Son yıllarda kripto para işlemleri inanılmaz arttı. Bizim gibi gelişmekte olan ülkelerde insanlar ellerindeki paranın değerini korumak için farklı yatırım araçları aramaya başladı. Bu noktada 24 saatte bile inanılmaz oranda kazanç bırakan kripto paralar herkesin ilgisini çekiyor. Bu yazıda blockchain, mining gibi teknik terimlerden ziyade kripto para borsalarını değerlendireceğiz.

Ülkemizden BTCTurk, Paribu gibi borsalar büyük oranda tercih ediliyor ama bunlarla ilgili birçok şikayet mevcut. Alımlar, geri ödemeler gibi teknik işlemlerde sorun yaşayanlar oluyor. Bunların yanında yüksek oranda alınan komisyonlar insanların aklına bu işte en iyi kim? sorusunu getiriyor.

Dünyanın en büyük kripto borsası binance artık ülkemizde Binance Türkiye olarak hizmete başladı. Mobil uygulama ve internet sitesi çok gelişmiş raporlar ve grafikler yanında çok büyük avantajlar sunuyor. TrBinance tüm bankalardan eft ile ödeme kabul ediyor. Kredi kartı sadece belirli bankalardan alınıyor ama burada banka karttan nakit tahsil komisyonu alıyor. Binance Ziraat bankası hesabına eft gönderdiğiniz anda 10 dakika içinde para bakiyenize ekleniyor. Hesaptan para gönderdiğinizde miktar ne olursa olsun ortalama 10 dakika içinde banka hesabnıza dönüyor. Bu işlemler özellikle hareketli günlerde diğer borsalarda gecikmeli ve sorunlu olabiliyor. Binance bu konuda sorunsuz diyebilirim.

Binance BNB düşük komisyon avantajı

Binance kendi kripto parası BNB için %50 indirimli komisyon sunuyor. Paranızı BNB olarak tutabiliyorsunuz. Bu sayede TL değer kayıplarından etkilenmiyorsunuz. BNB giderek değer kazanıyor. Benim yaptığım son yatırımda aldığım coinlerden %80, hesabımda bulunan BNB üzerinden de %25 kazancım oldu. Dünyanın en büyük borsasına ait coin olan BNB başlı başına iyi bir yatırım seçeneği.

Binance güven ortamı

Benim gibi birçok kişinin aklına yerli borsaların güven sorunu geliyor. Büyük yatırımlarınızı emanet ederken seçici olmanızda fayda var. bu bakımdan dünyanın en güvenilir Kripto Borsası Binance güvenlik ve güven konusunda akla soru işareti getirmiyor. Örneğin ismini vermek istemediğim yerli bir borsada verdiğim emirler birçok defa gerçekleşmedi ve büyük kaybım oldu. son 2 aydır binance üzerinde emirlerde hiçbir sorun yaşamadım.

Binance ülkemizde BN Teknoloji Anonim şirketi olarak faaliyet gösteriyor. Birçok kişi Binance global siteden hesap açıyor. Buna dikkat edelim Binanc Türkiye, trbinance.com adresinde hizmet veriyor.

Herkese bol kazançlar diliyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Kimi kampanyalar hızlı bir şekilde burada yayınlanır iken mesela Akbank dijital banka kartı aylık yüz tl altı ay toplam 600 tl kampanyası şu ana kadar yayınlanmamış?

BİR YORUM YAZ