Turkcell 12 ay 1gb internet hediye kampanyası 8 Şubat – 31 Mart 2018

  • 08 Şubat 2018
Turkcell 12 ay 1gb internet hediye kampanyası 8 Şubat – 31 Mart 2018

Numarasını Turkcell’e taşıyanlara özel kampanya kapsamında her ay 1gb olmak üzere 12 ay boyunca 12gb hediye internet fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 8 Şubat – 31 Mart 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Turkcell’e geçenler 30 gün içinde 20 TL ve üzeri bir paket satın alarak hediye internetlerini 12 ay boyunca kullanabilir.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanya tarihleri arasında numarasını taşıyarak veya yeni hat alarak Turkcell’e gelen bireysel ses hatları, Turkcell’e geldikten sonra 30 gün içinde 20 TL ve üzeri bir paket satın almaları durumda,  kampanya avantajından yararlanmaya başlayacaklardır.
  • Kampanya kapsamında, kriterleri sağlayan müşterilere 12 ay boyunca 20 TL ve üzeri tutardaki paketlerden birini her satın aldıklarında, paketlerine ek olarak 30 gün boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1 GB hediye internet faydası hatlarına otomatik olarak yüklenecektir.
  • Kampanyadan ayrıca yine kampanya tarihleri arasında ödeme tipi değişikliği yaparak Turkcell Faturalı hat kullanmaya başlayan bireysel, ses hattı Turkcell müşterileri de 20 TL ve üstü bir paket satın almaları durumunda 12 ay boyunca yararlanabileceklerdir.
  • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkı yurt içinde geçerlidir.
  • Kampanya dâhilinde verilen internet faydasının ücretlendirme periyodu 100 KB olacaktır.
  • Fayda bitiminde faturasız müşterinin ek bir paketi yoksa internet kullanımı durdurulur, faturalı müşteriler internet kullanımlarına kendi tarifelerinden devam eder. Fayda sonraki döneme devretmez, 3. kişilere devredilemez.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.