Kampanya ve İndirim Haberleri

Turkcell Koton giyim kampanya fırsatları

  • 11 Nisan 2012

Koton mağazalarında 2012 yılına özel ürünlerde Turkcell abonelerine özel olarak Koton Adana ,Mersin, Ankara ,Bursa ,İzmir ve Trabzon mağazalarında 11-13 Nisan 2012 arasında geçerli kampanyada aşağıdaki fırsatlar sizleri bekliyor.

  • Adana -Mersin Koton mağazalarında Turkcell’lilere özel 100 TL alışverişe 20 TL hediye çeki!
  • Ankara Koton mağazalarında Turkcell’lilere özel %10 indirim!
  • Bursa Koton mağazalarında 3 ürün alana %20, Turkcell’lilere özel %30 indirim firsati!
  • İzmir Koton mağazalarında tüm ürünlerde %10, Turkcell’lilere özel %20 indirim firsati!
  • Trabzon Koton mağazalarında Turkcell’lilere özel 3 al 2 öde!

Kampanya Detayı:

Kampanya , 11-13 Nisan tarihleri arasında aşağıda belirtilen kampanyalar sadece belirtilen illerdeki Koton mağazalarında geçerlidir. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyadan yararlanmak için Avantaj Şifresi’nin alışveriş esnasında, hat numarasıyla birlikte kasiyere/ satış görevlisine bildirilmesi yeterlidir. Avantaj şifresi alma talebi 1 SMS / 0,4 TL (KDV ve ÖİV dahil) ile ücretlendirilir. Şifre tek kullanımlıktır, kullanılmayan şifreler 24 saat içinde geçerliliğini yitirir. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerden marka sahibi firma ve mağaza sorumludur. Ürünlerle ilgili iade, değiştirme, tamirat gibi taleplerden Turkcell hiçbir şekilde sorumlu değildir. Turkcell kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve / veya genişletme hakkını saklı tutar.

Adana -Mersin Koton mağazalarında Turkcell’lilere özel 100 TL alışverişe 20 TL hediye çeki! (Tüm yeni sezon ürünlerde geçerlidir. Hediye çeki bir sonraki, bir sonraki 50 TL alışverişinizde kullanılabilir)

Ankara Koton mağazalarında Turkcell’lilere özel %10 indirim! (Tüm yeni sezon ürünlerde geçerlidir)

Bursa Koton mağazalarında 3 ürün alana %20, Turkcell’lilere özel %30 indirim firsati! (Bijuteri hariç tüm yeni sezon ürünlerde geçerlidir)

İzmir Koton mağazalarında tüm ürünlerde %10, Turkcell’lilere özel %20 indirim firsati! (Tüm yeni sezon ürünlerde geçerlidir)

Trabzon Koton mağazalarında Turkcell’lilere özel 3 al 2 öde! (Tüm yeni sezon ürünlerde geçerlidir)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ