Kampanya ve İndirim Haberleri

Axess carrefour ramazan kolisi kampanyası 25 Mart – 15 Mayıs 2021

  • 28 Mart 2021
Axess carrefour ramazan kolisi kampanyası 25 Mart – 15 Mayıs 2021

Axess kredi kartınızla Carrefour marketlerden yapacağınız ramazan kolisi alışverişlerinde %10 indirim fırsatı sizi bekliyor. Kampanya mağazalarda ve online alışveriş sitesinde geçerli olacaktır. Kampanyadan 25 Mart – 15 Mayıs tarihleri arasında yararlanabilirsiniz.

Carrefour ramazan kolileri için tıklayın

Kampanya Ayrıntıları
25 Mart – 15 Mayıs tarihleri arasında CarrefourSA mağazalarından ve carrefoursa.com’dan yapılacak Lüks Ramazan Kolisi, Süper Ramazan Kolisi ve Mega Ramazan Kolisi alımlarında geçerlidir. Diğer Ramazan Koli paketleri indirim kampanyasına dahil değildir.
Kampanyadan yararlanmak için Ramazan Koli ödemesinin mağazalarda kasada ayrı tek bir işlem olarak yapılması gereklidir.
Sanal pos üzerinden yapılan alımlarda yine Ramazan Koli ödemesi ayrı işlem olarak geçirilmelidir.
İndirimden tekli alımlar faydalanabilir. Çoklu alımlarda ise 5 yada 10 adet kampanyaya dahil koli paketinin kasadan tek seferde toplu olarak geçirilmesi ile ya da sanal postan ayrı işlem olarak geçirilmesi ile indirim hakkı geçerlidir.
Axess, Wings, Free, bu kartlara bağlı ek kartlar ile ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Akbank kart (debit), Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise indirim kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
İndirim kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar ile kampanyadan 1 defa yararlanabilir. Kampanya kapsamında yaptığı tüm harcamalar içinde kampanyaya dahil ilk işlemine indirim yansır.
İndirim kredi kartları için ise ilk ekstresine yansıyacaktır.
Kampanya kapsamında harcamaların Akbank Axess POS terminalinden ya da Akbank Sanal POS’undan yapılması gerekmektedir. Chippin kasaları ve uygulaması üzerinden yapılan alışverişler hariçtir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Eklendi teşekkürler.

BİR YORUM YAZ