Boyner ve YKM axess kart kampanyası 50 TL indirim

 • 01 Nisan 2017
Boyner ve YKM axess kart kampanyası 50 TL indirim

Axess kredi kartı sahipleri Boyner ve Ykm mağazaları ve internet sitelerinden yapacakları 250 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim fırsatından yararlanacak. Kampanyaya ek olarak kelebek indirimlerinde %40’a varan indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Ödemelerinizi 9 taksitle yapabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

 • Boyner Kelebek indirimi, 1 – 2 Nisan 2017 tarihleri arasında Boyner, YKM Mağazalarında ve boyner.com.tr’de geçerlidir. Kampanyaya Axess, Wings, Free, Neo banka kartı, Bank’O Card Axess ve ticari kartlar dahildir. Kampanyada Kelebek işaretli ürünlerde Boyner Anahtar/YKM Kart’la indirimlere ek olarak %40 Kelebek indirimi veya Hopi ile %40 Paracık kazanılır. Kelebek indirimi BSSD, Outlet mağazalarda ve toplu alımlarda geçerli değildir.
 • Axess’e özel 31 Mart – 2 Nisan 2017 tarihleri arasında Boyner, YKM Mağazalarından ve boyner.com.tr’den tek seferde yapacağınız ilk 250 TL ve üzeri tüm alışverişinize 50 TL indirim sunulmaktadır. Kampanya 250 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli işlemlerde geçerli olup müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 50 TL indirim kazanabilir. Kazanılan indirimler ekstreye yansıtılacaktır. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir. Kampanyaya Axess, Wings ve Free dahildir. Neo banka kartı, Bank’O Card Axess ve ticari kartlar kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar kampanya kapsamındadır.
 • 1 Ocak – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Boyner, YKM ve www.boyner.com.tr’de Axess’e özel kozmetik harici alışverişlerde 9 aya kadar taksit sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. serkan serefsizler dedi ki:

  Bu ne ya boyle kampanyami simdi bu pöh pöh

 2. ilhan dedi ki:

  KAMPANYA: Bank’O Card Axess Platinum kartiniz ile Nisan ayi sonuna kadar market ve giyim alisverisi yapin; 150 TL ve uzeri her alisverisinizde %5, toplamda 50 TL chip para kazanin! Kampanyaya katilmak icin ilk harcamanizdan once “BAHAR” yazin, 8444’e gonderin. Detayli bilgi: bit.ly/2oVcKZw Iletisim izni iptali icin IZINYOK yazip 8444’e gonderebilirsiniz. Odeabank A.S. Mersis: 0634042197300010 B002

 3. ilhan dedi ki:

  Bankalar git gide cimrilesiyor.

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  AY çok teşekkürler.

 5. AY dedi ki:

  birşey değil ….. nesrin hnm.

 6. Deniz dedi ki:

  Axess e bir haller oldu

BİR YORUM YAZ