Kampanya ve İndirim Haberleri

Carrefour market axess kampanyası 9 Nisan – 9 Mayıs 2021

 • 10 Nisan 2021
Carrefour market axess kampanyası 9 Nisan – 9 Mayıs 2021

Carrefour marketlerde ve internet sitesinde axess kredi kartınızla yapacağınız 250 TL ve üzeri 4 adet harcamada 100 TL değerinde hediye chip para fırsatı sizi bekliyor. Kampanya 9 Nisan – 9 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
9 Nisan – 9 Mayıs tarihleri arasında CarrefourSA’larda ve carrefoursa.com’da farklı günlerde ve tek seferde yapılacak dört defa 250 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL chip-para sunulmaktadır .Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 24 Mayıs 2021 tarihine kadar CarrefourSA’larda kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.
Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “BAHAR” yazıp 4566 ’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Combo fırsatı gelirse süper olacak

 2. F.K dedi ki:

  F.K.

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Herkese hayırlı ramazanlar arkadaşlar. Teşekkür ederiz.

 4. Anonim dedi ki:

  carreforda 4 işlem yaptım 1 iyapmıs goruyor talep olusturdum bekliyorum.

BİR YORUM YAZ