Kampanya ve İndirim Haberleri

Bankomat kart toplam 3000 TL harcamaya 100 TL hediye 14-30 Eylül 2021

  • 14 Eylül 2021
Bankomat kart toplam 3000 TL harcamaya 100 TL hediye 14-30 Eylül 2021

VakıfBank Bankomat şartsız güzel bir kampanya duyurdu. Tüm sektör ve poslarda geçerli kampanyada toplamda 3000 TL harcama yaparak 100 TL değerinde bankomat para kazanabilirsiniz. Kampanya 14-30 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya katılımı için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan FIRSAT yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. FIRSAT kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
VakıfBank Worldcard’lar, mail order, nakit çekim, iade ve iptal işlemleri, vergi, sigorta, emeklilik, yardım kurumu ve fatura ödemeleri, elektronik para transfer işlemleri, passolig ödemesi, ininal, multinet, sodexo vs gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
İnternet üzerinden yapılacak alışverişler ve Sanal Bankomat Kart’lar kampanyaya dahildir.
Kampanyadan VakıfBank bireysel Bankomat Kart sahipleri yararlanabilir.
Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 5 Ekim 2021 tarihinde SMS ile katılım sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat Kart’larına yüklenecektir.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x