Kampanya ve İndirim Haberleri

Bonus kart yapı market kampanyası 1-31 Mayıs 2022

  • 06 Mayıs 2022
Bonus kart yapı market kampanyası 1-31 Mayıs 2022

Garanti bonus kredi kartı sahipleri yapı market sektöründeki bonus poslarından yapacakları her 500 TL ödemede 25 TL olmak üzere toplamda 50 TL bonus kazanacak. Kampanyaya bonus flaş uygulamasından 1-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kazandığınız bonusları 3 Haziran– 3 Temmuz 2022 tarihleri arasında kullanabilirsiniz.

Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanya kapsamında ticari kredi kartıyla ikinci harcamayı yapan esnaf ve KOBI üye işyeri olan Garanti BBVA POS sahiplerine özel ekstra 25 TL bonus verilecektir.
Garanti BBVA POS sahipleri en fazla 75 TL bonus kazanabilir. Sadece son 3 ay içerisinde POS cirosu geçiren müşteriler ek ödülü kazanabilir.
Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Paracard Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus Business ve Easy dahildir.
GarantiOne Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ın tıklanması ya da YAPIMARKET yazıp 3340’a SMS gönderilmesi gereklidir.

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya 4,99 TL’ye katılabilir.İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklamalı ya da EVET YAPIMARKET yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a sms göndermeleri gereklidir.
Kampanyaya Bonus sanal kartlar dahildir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x