Cardfinans mobil ödeme kampanyası 1-28 Şubat 2022

  • 10 Şubat 2022
Cardfinans mobil ödeme kampanyası 1-28 Şubat 2022

Cardfinans kredi kartınızla cep telefonlarınızla yapacağınız mobil nfc ödeme veya karekod ödemede 50 TL hediye kazanacaksınız. Kampanya kapsamında yapacağınız 100 TL ve üzeri her ödemede 5 TL olmak üzere toplamda 50 TL hediye edilecek.

Kampanya 1-28 Şubat 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuan’lar en geç 10 Mart 2022 tarihine kadar harcama yapılan kredi kartına yüklenecek olup, 31 Mart 2022’ye kadar kullanılabilecektir.
Enparacom ve Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarınızla yapacağınız harcamalar kampanyaya dahil değildir.
QNB Mobil’de Kart Ayarları’ndan Karekod ile Ödeme ve Mobil Temassız Ödeme (NFC) özelliklerini aktif hale getirebilirsiniz.
Mobil Temassız Ödeme sadece NFC özelliği bulunan 5.0 ve üzeri versiyona sahip Android cihazlar için kullanılabilir.
Karekod ile Ödeme hakkında detaylı bilgi almak için buraya, Mobil Temassız Ödeme (NFC) hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
Aynı gün aynı işyerinde yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanya kapsamında ödül kazanır.
Kampanyaya sadece yurt içi alışverişler dahildir.
Bir müşteri kampanyadan, sahip olduğu farklı QNB Finansbank bireysel kredi kartları ile yararlanabilecek olup, tüm bu kartlar ile toplamda en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanılabilecektir.
Kampanya kapsamında ek kartlarla yapılan harcamalardan kazanılan ParaPuan’lar, asıl kart sahibinin kampanyaya dâhil olduğu kartına yüklenecektir.
Kampanyaya katılım şartı olmayıp kampanyaya uygun harcama yapılması durumunda ödül hak edişi sağlanacaktır.
Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, iade edilen ürünün tutarıyla orantılı olarak kazanılan ParaPuanlar geri alınır. ParaPuanlar harcanmış ise, ilgili tutar harcama yapılan kredi kartına ParaPuan borcu olarak yansıtılır.
ParaPuanla yapılan harcamalar, toptan satış ve ticari kullanımlar kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler ilgili üye işyerlerinin şikâyet hattına iletilebilir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x