Kampanya ve İndirim Haberleri

Hızlıal Cardfinans kampanyası 50 TL para puan hediye 1-31 Temmuz 2015

  • 30 Haziran 2015
Hızlıal Cardfinans kampanyası 50 TL para puan hediye 1-31 Temmuz 2015

Cardfinans kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi Hızlıal.com üzerinden yapacakları 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde hediye para puan fırsatı sunuyor. Kampanya 1-31 Temmuz 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya katılımı için “HIZLIAL” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Banka kartları ve ParaPuan ile yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.
Finansbank ticari kredi kartları, sanal kartlar, banka kartları, kampanya Paketi’ne dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.
Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
Kazanılan ParaPuan’lar 10 Ağustos 2015’te harcama yapılan karta yüklenecek; kullanılmayan ParaPuanlar 11 Eylül 2015’te geri alınacaktır.
Kazanılan ParaPuanlar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
Fix Card “Kampanya Paketi” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir. Fix Card Kampanya Paketine dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.
Fix Card Kampanya Paketine dahil müşteriler ParaPuan kampanyasından SMS gönderimi yapmaksızın faydalanabileceklerdir.

Toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.
*Altın, Kıymetli Maden ve Kontör ürünleri ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
Telekomünikasyon, gıda ve kuyum harcaması hariç harcamalarda bireysel kredi kartlarına taksit yapılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ