Gittigidiyor maximum kart kampanyası 100 TL hediye 16-31 Ağustos 2017

 • 15 Ağustos 2017
Gittigidiyor maximum kart kampanyası 100 TL hediye 16-31 Ağustos 2017

Maximum kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi gittigidiyor.com üzerinden yapacakları 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde maxi puan kazanacak. Gittigidiyor maximum kart kampanyası bu ay 16-31 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. 500 TL üzeri harcamalarda 60 TL, 1000 TL üzeri harcamalarda 100 TL hediye edilecektir. Maximum mobil ile kampanyaya katılabilirsiniz. Diğer başvurularda 30 TL eksik ödeme yapılacaktır.

GITTIGIDIYOR yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaranızdan 4402’ye SMS göndererek katılım talebinizi iletebilirsiniz.

Kazandığınız Maxipuanlar kampanya bitiminden sonra 15 Eylül 2017 tarihine kadar kampanyada kullandığınız kredi kartınıza yüklenecektir.

Verilecek MaxiPuanların son kullanma tarihi 25 Eylül 2017 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Ziraat Maximum kredi kartı kampanyaya dahil midir?
Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum Kart sahipleri yalnızca SMS ile kampanyaya katılabilir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için “GITTIGIDIYOR” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermelidir.

Kampanyaya hangi kartlar dahildir?
İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Ziraat Maximum Kartlar, İş Bankası Bankamatik Kartları kampanyaya dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır. BKM Express’inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.

Kampanyaya hangi kartlar dahil değildir?
Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya dahil olmayan ödeme yöntemleri nedir?
Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştdririlen işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya hangi kategorilerde geçerli değildir?
Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorileri), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet aviraç satışları) kategorilerinden gerçekleştirilecek işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Gittigidiyor dan altın alımına puan yüklenir mi? Daha önce maximum kartla deneyen oldu mu?

 2. Anonim dedi ki:

  evet

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Happiness teşekkürler ekledim.

 4. Onur Buca dedi ki:

  Bonus Shell’de Axess de total de kampanya yaptı Nesrin hanım.

 5. Faruk dedi ki:

  Akses dışında hepsi puan veriyor altına

 6. Güven Karadeniz dedi ki:

  arkadaslar GG de BKM expres ile ödeme yapıldıgında puan yuklenıyormu deneyen varmı?
  Not: Bkm expreste kampanyaya uygun kart kullanılacak.. örnegin suanki kampanyada olan maximum kart.

  Gittigidiyor 3D ile ödeme yapmaya çalısssamda birçok kartımı kara listeye aldı ve odeme yapamıyorum ve hesabıda askıya alıyorlar. kara lısteye aldıkları kartla BKM expres aracılıgı ıle gg den alısverıs yapabılıyorum.

 7. Anonim dedi ki:

  Puan yüklemesi yapılan var mı?

 8. muhittin selvi dedi ki:

  puan henüz yatmamış beklemedeyiz

 9. Pusatalp dedi ki:

  Puan yüklenmiş arkadaşlar bilginize… yarınki kampanyadan da iyi haberler bekliyorum. GGci arkadaslar 😂

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.