Maximum kart opet sunpet akaryakıt kampanyası 16 Ağustos-30 Eylül 2017

 • 16 Ağustos 2017
Maximum kart opet sunpet akaryakıt kampanyası 16 Ağustos-30 Eylül 2017

Maximum kredi kartı sahipleri Opet ve Sunpet akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 100 TL üzeri 4 adet harcamada 50 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kazanılan puanlar sadece opet ve sunpet istasyonlarında geçerli olacak.

Kampanyaya maximum mobil üzerinden katılmalısınız. Diğer başvuru yollarında 30 TL hediye edilecektir.

Kampanya 16 Ağustos-30 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

• SMS göndererek kampanyaya katılmak için OPET yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından, İş Bankası kart sahipleri 4402’ye, Ziraat Maximum Kart sahipleri 4757’ye SMS göndermelidir. Gönderilecek SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
• Hemen bu sayfadan katılmak için “Katıl” butonundan açılan formu doldurup “Gönder”e tıklayabilirsiniz.

Unutmayın, 50 TL MaxiPuan sadece kampanyaya Maximum Mobil uygulaması üstünden katılım sağlanması durumunda kazanılabilecektir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Ziraat Maximum Kartlar.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Opet-Sunpet istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 10 Ekim 2017 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 22 Ekim 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir. Ziraat Maximum Kart sahipleri sadece SMS göndererek katılabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Burakmersin dedi ki:

  Nerdeyse 2018’de puan kullanacaz :)

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Happiness emeğinize sağlık, eklendi.

 3. Aliriza dedi ki:

  Anlaşmalı opet istasyonu listesini nerede bulabiliriz ?

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Aliriza, anlaşmalıdan kasıt maximum kart posu olması. İş bankası posunda puanları kullanabilirsiniz.

 5. ali al dedi ki:

  evet

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.