Maximum kart e-ticaret kampanyası 1-31 Ağustos 2022

  • 01 Ağustos 2022
Maximum kart e-ticaret kampanyası 1-31 Ağustos 2022

Maximum kart sahipleri internet üzerindeki belirli sitelere özel e-ticaret kampanyası kapsamında farklı günlerde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk ödeme sonrası her ödemede 40 TL olmak üzere toplamda 200 TL maxi puan hediye edilecektir. Kampanyaya paraf mobilden 1-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Seçili siteler: Çiçeksepeti, Hepsiburada, Pazarama Online Alışveriş ve Market Siparişi, Morhipo, N11 ve Trendyol

Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ile (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı) farklı günlerde yapılan alışverişler.
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bireysel Bankamatik Kartları, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, MaxiPara Kartlar ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat,MaxiPuan ve MaxiMil kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 15 Eylül 2022 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Ekim 2022’dir. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dâhil sayılacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 200 TL MaxiPuan kazanabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.

Abonelik
Bildir

4 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Bülent
1 yıl önce

Trendyol cüzdan ile altın alımını iptal etmiş bilginize nesrin hanım

F.K.
1 yıl önce
Yanıtla  Nesrin Özkaya

Umarım eski uygulamalarına biran önce geri dönerler.

F.K.
1 yıl önce
Yanıtla  Nesrin Özkaya

Trendyolun ne yapmaya çalıştığını anladım sanırım. Dijital ödemeye başvuruda bulunmuş.
Bu sayede cüzdan sistemini kaldırıp dijital parayı kullanacak.
Bu sebeple de büyük ihtimalle bundan sonra kart ile cüzdan yüklemeleri trendyol üzerinden değil hepsipay gibi elektronik para hizmeti veren firma olarak çekecek bu da kampanyalar da geçerli işlem olmayacak diye tahmin ediyorum.

4
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x