Maximum kart Hızlıal kampanyası 1-31 Ekim 2015

  • 30 Eylül 2015
Maximum kart Hızlıal kampanyası 1-31 Ekim 2015

Maximum kredi kartı sahipleri Hızlıal.com internet sitesinden yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 50 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya bu ay 1-31 Ekim 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya katılımı için HIZLIAL yazıp bir boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesini 4402’ye mesaj göndermeniz gerekiyor. Ücretsiz katılım için resmi kampanya duyuru sayfasındaki KATIL butonunu kullanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

Kazandığınız Maxi puanlar kampanyanın sona ermesini takiben 14 gün içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
Puanları 24 Kasım 2015 tarihine kadar kullanabilirsiniz.
Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanyaya Mercedes Card, Maximiles kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve avans maximil kapatmakta kullanılamayacaktır.
Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için “HIZLIAL” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
Başvuru için gönderilecek kısa mesajlar operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.
BKM Express uygulaması kullanılarak gerçekleştirilen işlemler de kampanyaya dahil edilecektir.
Toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.
Kampanyaya altın ve kontör alımları dahil değildir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x