Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart market kampanyası 200’e 20 TL 5-31 Mayıs 2022

  • 10 Mayıs 2022
Maximum kart market kampanyası 200’e 20 TL 5-31 Mayıs 2022

Mayıs ayının en iyi market kampanyası maximum karttan geldi. Fiyatların aşırı yükseldiği bu dönemde bir nebze olsun %10’luk hediye oranı çok iyi gelecek. Maximum kartınızla marketlerden farklı günlerde yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk harcama sonrası her 200 TL ödemede 20 TL olmak üzere toplamda 200 TL kazanacaksınız. Mobil ödeme kampanyasıyla birleştirip 200’e 30 TL oranı gayet iyi olacak.

Kampanyaya maximum mobil uygulamasından 5-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartları ve Maxipara Kart kullanılarak yapılan alışverişler, market sektöründe yer alan mağazaların sanal mağaza ve/veya mobil uygulamalarından yapılan market alışverişleri kampanyaya dâhildir.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 14 Haziran 2022 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Temmuz 2022’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 200 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek Koşullar: Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iade ve iptal işlemlerini içermemektedir. Ödül MaxiPuan yüklenmesinde Bankamız kayıtları esas alınacaktır. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Kampanya katılımının asıl kart sahibi tarafından yapılması gerekmektedir. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece ilki kampanya kapsamında değerlendirilecektir. İş Bankası kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
4 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
mrt
10 gün önce

iyi de mobil ödeme kampanyası yok ki

Ata
4 gün önce
Yanıtla  mrt

karekod ödeme kampanyası var. %5

Mustafa
9 gün önce

banka kartı temassız ödeme kampanyası var oda 100 e 5 tl veriyor

aykut
9 gün önce

bencede güzel kampanya yapmış. bir tanede maximun kartmı alsam acep.

4
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x
()
x