Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart mtv kampanyası Ocak 2018

  • 03 Ocak 2018
Maximum kart mtv kampanyası Ocak 2018

Maximum kredi kartı sahipleri 2018 Ocak ayı mtv ödemelerini 3 taksitle ödeyebilecek. Maximum kartınızla yapacağınız 200 TL ve üzeri ödemeleri  gib.gov.tr üzerinden 2 taksitle, iş cep ve internet şubesinden yapacağınız ödemeleri 3 taksitle ödeyebilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles), İş Bankası Bankamatik Kartı, Privia Kredi Kartı , Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart.
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Aidatsız kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Ek Koşullar: Kampanya 02-31 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Taksit ayrıcalığı için 200 TL alt tutar limiti bulunmaktadır. Gib.gov.tr üzerinden yapılacak 200 TL ve üzeri MTV ödemelerine otomatik 2 taksit, İnternet Şube ve İşCep uygulaması üzerinden yapılacak 200 TL ve üzeri MTV ödemelerine ise tek çekim, 2 ve 3 taksit fırsatı seçimlik olarak sunulacaktır. İş Bankası Kredi Kartı ile internet şubemizden taksitli ödemeyi tercih eden müşterilerimize herhangi bir vade farkı yansıtılmayacaktır. Bankamatik Kartı ile yapılan ödemelerde taksitlendirme yapılmayacaktır. Çağrı Merkezinden yapılan ödemelerde taksitlendirme yapılmayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Nesrin Özkaya dedi ki:

    puancı genc emeğine sağlık.

  2. İBRAHİM dedi ki:

    ODEA AXSES % 5 KAMPANYA BAŞLADI

BİR YORUM YAZ