Vakıfbank world e-ticaret kampanyası 1-31 Ocak 2023

  • 04 Ocak 2023
Vakıfbank world e-ticaret kampanyası 1-31 Ocak 2023

VakıfBank World kredi kartına özel e-ticaret kampanyası kapsamında seçili sitelerden yapacağınız 500₺ ve üzeri her ödemede 40₺ olmak üzere toplamda 200₺ world puan kazanacaksınız. Kampanyaya cepte kazan uygulamasından katılabilirsiniz.

Seçili siteler: Trendyol, Hepsiburada, Morhipo, Amazon.com.tr ve Çiçeksepeti web site ve mobil uygulamaları
Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 200 TL Worldpuan kazanabilir.
Trendyol ve Dolap.com’da cüzdan ile yapılan harcamalar dahil değildir.
Trendyol uygulaması içinden yapılacak Dolap işlemleri dahil olup, Dolap uygulaması üzerinden yapılan işlemler dahil değildir.
Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan ”ETICARET” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e SMS gönderebilir veya VakıfBank Mobil’de yer alan ”Cepte Kazan” üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim, yurt dışı, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri, faiz ve komisyon kullanılarak yapılan alışverişler, vergi, sigorta, emeklilik, yardım kurumu ve fatura ödemeleri, elektronik para transfer işlemleri, Fast Pay, Paycell ve passolig ödemesi, ininal, multinet, sodexo gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, kumarhane ve bahis sitelerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Ürün iadesi durumunda yüklenen puanlar geri alınacak olup, avans puan kullanımı kaynaklı geri alım yapılamadığı durumda ilgili tutar kadar kartınıza borç yansıtılacaktır.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 3 Şubat 2023 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 3 Mart2023 olacaktır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 4 Mart 2023 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanyaya peşin veya taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
Alışverişlerin WORLD POS’larından yapılması gerekmektedir.
Express Card sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Abonelik
Bildir

1 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
mahmut
10 ay önce

Hepaipay 2 defa çektim gecerli harcamadan gözükmüyor geçersiz mi anlamadım gecersiz olabilir

1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x