Shell world kart kampanyası 4×100’e 50 TL indirim

 • 31 Mart 2017
Shell world kart kampanyası 4×100’e 50 TL indirim

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SHELL yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SHELL yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.

Kampanya kapsamında işlemlerin Shell marka tanımlı Yapı Kredi World Üye İşyerleri üzerinden yapılması gerekmektedir. Bireysel kredi kartları ile kazanılan indirimler 08 Haziran 2017 tarihine kadar kredi kartlarına yansıtılacaktır. Bireysel banka kartları ile kazanılan indirimler 16 Haziran 2017 tarihine kadar yansıtılacaktır. Yapı Kredi Business kredi kartları için kazanılan indirimler 08 Haziran 2017 tarihinde yüklenecektir. Yapı Kredi Cüzdan için kazanılan indirimler 09 Haziran 2017 tarihinde yüklenecektir.

16-25 Mayıs 2017 tarihleri arasında World Üye İşyeri olan Shell istasyonlarından minimum 25 TL değerinde akaryakıt alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına veya banka kartlarına indirim yansıtılmayacaktır. Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden yapılan katılımdan kazanılacak ek indirim 25 TL’dir.

Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 25 TL, Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden katılmışsa en fazla 50 TL indirim kazanabilir. Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar ve World Business kart dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması için sunulan kampanya şartlarından faydalanamazlar.

World Business kartlar için kampanya firma bazında geçerli olup, bir firma kampanyadan en fazla 25 TL indirim kazanabilir. World Business kartlar Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması kampanyasından faydalanamazlar. World Business kartlar için firma müşteri numarası altındaki tüm kartların yaptığı harcamalar için sadece bankanın belirleyeceği bir karta bir kez 50 TL indirim yansıtılacaktır.

Kampanyaya Anadolubank Worldcard’lar, TEB Worldcard’lar ve lisanslı banka ticari kartları dahil değildir. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Kampanyaya Business TLcard ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Nesrin Özkaya dedi ki:

  AY, teşekkürler ekledim.

 2. AY dedi ki:

  görevimiz nesrin hnm.

 3. KEŞAPLI dedi ki:

  CÜZDANLA KATILMDA 500 TL MAZOT AYNI ANDAMI ÇEKİLECEK

 4. Anonim dedi ki:

  vakıfbank worldkarta 50 tl mi toksa 25 tl mi benzın hediye var tam anlaşılmıyor acıklarmısınız benı de kampanyaya dahıl edermısınız

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.