Kampanya ve İndirim Haberleri

World kart eğitim kampanyası 200 TL hediye 16 Nisan-16 Mayıs 2021

  • 24 Nisan 2021
World kart eğitim kampanyası 200 TL hediye 16 Nisan-16 Mayıs 2021

World kredi kartı sahiplerine özel eğitim kampanyası kapsamında eğitim kurumlarından yapacağınız 20.000 TL ve üzeri ödemelerde 200 TL değerinde world puan kazanacaksınız. Kampanya 16 Nisan-16 Mayıs 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 16 Nisan-16 Mayıs 2021 tarihleri arasında eğitim kurumlarında yapılacak harcamalar için geçerlidir.
Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları, bireysel TLcard’lar ile kampanyaya dahil sektörlerdeki yapılacak alışverişler dahildir. Anadolubank, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
Aynı gün aynı işyerinden tek seferde yapılacak 20.000 TL ve üzeri alışverişlerin ilki kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.
Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 200 TL puan kazanabilir.
Kampanya kapsamında tek seferde yapılan 20.000 TL ve üzeri harcamadan, toplamda 200 TL puan kazanılacaktır.
Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 18 Mayıs 2021 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 18 Haziran 2021’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 19 Haziran 2021’de geri alınacaktır.
Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.
Müşterilerin World Mobil üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya Yapı Kredi bireysel TLcard’ları ile yapmaları gerekmektedir.
Kampanyaya World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyadan puan kazanamayacaklardır.
Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.
Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.
Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. faruk dedi ki:

    içerik doğru da keşke başlık doğru olsaydi

BİR YORUM YAZ