World kart market kampanyası 150₺ hediye Kasım 2022

  • 04 Kasım 2022
World kart market kampanyası 150₺ hediye Kasım 2022

World kredi kartına özel market kampanyası kapsamında gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektörlerindeki üye iş yerlerinden yapacağınız ilk 250₺ ve üzeri harcama sonra her 250₺ harcamada 15₺ olmak üzere toplamda 150₺ world puan kazanacaksınız.

Kampanyaya world mobil uygulamasından 1-30 Kasım 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.
Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Vakıfbank ve Albaraka Worldcard’lar dahildir, Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Vakıfbank ve Albaraka Worldcard’lar ile kampanyaya dahil sektörlerdeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak harcamalar dahildir.
Nakit çekim, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar ve mail order işlemleri dahildir.
Dijital kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.
Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri harcamanın ilki kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanyaya SMS (kısa mesaj) ile veya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.
Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 150 TL Worldpuan kazanabilir.
Kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 250 TL ve üzeri alışverişten sonraki her 250 TL ve üzeri alışverişe 15 TL, toplamda 150 TL Worldpuan kazanılacaktır.
Bireysel kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar açık statülü Yapı Kredi bireysel kredi kartları ya da TLcard’lara en az 1 adet kullanıma açık Yapı Kredi bireysel kredi kartı ya da TLcard olması durumunda 6 Aralık 2022’de yüklenecektir. Puanların son kullanma tarihi 6 Ocak 2023’tür. Kullanılmayan puanlar 7 Ocak 2023 itibari ile geri alınacaktır.
Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda TLcard’lara 6 Aralık 2022’de yüklenecektir.
Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir.
Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir. Puanların son kullanma tarihi 6 Ocak 2023’tür. Kullanılmayan puanlar 7 Ocak 2023 itibari ile geri alınacaktır.
Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TLcard müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için GIDA yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454’e göndermeleri gerekmektedir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x