Kampanya ve İndirim Haberleri

Erikli damacana su %40 indirim kampanyası 18 TL Mayıs 2022

  • 08 Mayıs 2022
Erikli damacana su %40 indirim kampanyası 18 TL Mayıs 2022

Erikli su hoşgeldin kampanyası kapsamında ilk 5 damacanada %40 indirim yapılacak. İndirimle birlikte damacana 18 TL’ye geliyor. Eski damacanası olanlara ücretsiz damacana yenilemesi yapılacak. Damacanası olmayanlara 25 TL ödeme karşılığı depozito verilecek.

Sipariş için 444 0 222 numarasını aramanız gerekli.

Erikli kampanyası 31 Mayıs 2022 tarihine kadar devam edecektir.

• 444 0 222 numaralı Erikli İletişim Merkezi’nden sipariş verilebilecek olan kampanya teklifleri:

Elinde Erikli dışında farklı bir markaya ait 19 Litre damacana olan tüketiciler, bu damacanayı teslim ederek herhangi bir bedel ödemeksizin ilk 5 siparişindeki 1 er adet suyu %40 indirimli almaya hak kazanacaklardır.

Elinde herhangi bir damacana olmayan tüketiciler ise, Erikli 19 Litre kampanyalı damacana depozito bedeli olan 25 TL ödemek karşılığında kampanya kapsamında ilk 5 siparişindeki 1 er adet suyu %40 indirimli almaya hak kazanacaklardır.

Kampanya kapsamında elde edilen haklardan tüketicinin son yararlanma tarihi ise 30 Haziran 2022’dir. Kampanya tarihleri arasında üye olarak yukarıda tanınan haklarını en geç 30 Haziran 2022 tarihinde kullanmalıdırlar, bu tarihten sonraki talepler kabul edilmeyecektir.

5 1 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
3 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Mustafa
1 ay önce

5 tane damacana ile su söylesek, 125 tl depozito versek, sular bitince damacanaları iade edip geri depozito parasını alırız heralde ?

Tuncay
1 ay önce

En mantıklısı kaliteli bir su arıtma cihazı cünkü hem fiyat olarak avantajlı nemde su arıtıldıktan sonra damacana gibi plastik teması olmuyor benim kullandığım arıtma cihazında metal tank var en güzel yanıda sadece su içmeye değil yemeklere özellikle çaya 2 sene oldu por çözün ne olduğu unuttuk önceden 10 günde bir çaydanlık kireç yapıyordu şimdi çok şükür yok dediğim gibi yemeğe çaya ütüye yazın arabanın silecek suyuna çeşme suyunu koyduğumda kuruyan yerler benek benek kireç lekesi bırakıyor bunda öyle bişey yok yine aynı şekilde motor suyuna antifirizden sonra geriye kalan suyu tamamlamak için çiçekleri bile çeşme suyu ile suladığımızda bi süre sonra toprağın üstünde gözle görülür bi şekilde kireç oluşmuya başlıyor tek yapılması gereken filtre değişimine dikkat etmek su şirketleri bu konuda çok özensiz ne zaman önünden geçsem güneşe maruz kalıyor yada damacana eski marketlerden 5 er litrelik kullan at su alsak onuda eve çıkarmak sorun hele bide asansör yoksa ben tavsiye ederim arıtma cihazını

3
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x