Şok 20 Temmuz – 27 Temmuz 2022 Çarşamba satılacak aktüel ürünler

  • 17 Temmuz 2022
Şok 20 Temmuz – 27 Temmuz 2022 Çarşamba satılacak aktüel ürünler

Şok marketlerde Çarşamba gününe özel aktüel ürün kampanyaları devam ediyor. Şokta 20 Temmuz – 27 Temmuz 2022 tarihleri arasında satılacak tüm ürünleri aşağıdaki katalogda inceleyebilirsiniz. Şokta gamers arena oyuncu bilgisayarları 4599 TL’den başlayan fiyatlarla satılacak. Sadece kasa olarak yanında kulaklık hediyesiyle geliyor.  Monitör olarak Samsung 27″ model 2799 TL fiyatla sizi bekliyor.

Şok kampanyasında bebek bakım ürünleri, saklama kutuları, oyuncaklar ve onlarca ürün 20 Temmuz tarihinde satışa sunulacak. 25 TL ve üzeri şok market harcamalarınızda indirimli ürünleri aşağıda bulabilirsiniz.

Şok Colorado termos yorumları

Şokta termos arayanlar için Colorado marka dijital göstergeli termos 120 TL fiyatla satılacak. Termos çok havalı ama koruma süreleri maalesef iyi değil. Sıcak olarak 3-4 saat, soğuk olarak 4-5 saatlik süre sunan termos kısa süreli saklama ihtiyaçlarınız için kullanılabilir. Dijital gösterge size içindeki sıvının sıcaklığını ve bekleme süresini gösteriyor. Kullanışlı bir özellik olmuş. Termosun malzeme kalitesi fiyatına göre iyi. Kullanıcı yorumlarına göre colorado termos alınabilir bir ürün ama beklentiniz büyük olmasın. Uzun süreli saklama için maalesef 400 TL üzerinde Stanley modellerine bakmanız gerekecek.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x