Kampanya ve İndirim Haberleri

Şok 6 Temmuz – 13 Temmuz 2022 Çarşamba indirimli ürünler kataloğu

  • 30 Haziran 2022
Şok 6 Temmuz – 13 Temmuz 2022 Çarşamba indirimli ürünler kataloğu

Şok marketlerde Çarşamba gününe özel aktüel ürün kampanyaları devam ediyor. Şokta gelecek hafta 6 Temmuz – 13 Temmuz 2022 tarihleri arasında sizi bekleyen indirimli ürünleri aşağıdaki katalogda inceleyebilirsiniz. Şokta elektrikli ev aletleri şenliği var. Goldmaster filtre kahve makinesi 249 TL, mr. knife kahve makinesi 229 TL fiyatla satılacak. Kahve severler için Türk kahve makinesi cezvesi ve french press uygun fiyatlarla satılacak.

Kadın erkek şortlar, terlikler, koltuk masa tabure gibi birçok ürün şok aktüel ürünler yeralıyor. İkinci katalogda kozmetik ürünler, temizlik malzemeleri indirimli fiyatlarla dikkat çekiyor. Şok kampanyasında raid marka ürünlerde özel fiyatları kaçırmayın!

Şok bebem natural bebek bezi nasıl?

Şokta bebek bezlerinde uygun fiyatlar var diyemeyeceğiz maalesef. Enflasyon furyasından en çok bebek bezleri nasibini aldı. Bebekleri olan ailelerin Allah yardımcısı olsun. Bebem natural marka bebek bezleri 140 TL paket fiyatlı bezler boyutuna göre 90-72-60 adet paketlerde satılıyor. Extra large bebem natural bez adeti 2,3 ₺ olarak hesaplıyoruz. Bebem natural bez kalitesi fena değil. Sleepy kadar iyi değil, pazardaki mallar kadar kötü değil. Bimin bezinden bir tık daha düşük kalitede diyebilirim. Bu konuda bimdeki bezleri tavsiye ederim.

Şoktan 25 TL ve üzeri harcamalarda Fairy bulaşık deterjanı ve Aytaç sucukta fırsat fiyatları sizi bekliyor olacak. Bu haftaki aktüel ürünlerde çay ve kahve severler için bol bol makineler mevcut. Tabiki bu ürünlerin çoğu mağazalarda olmayacak. Siz bu ürünü almak istediğinizde siparişiniz alınacak ve kapınıza teslime dilecek.

x
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ