Kampanya ve İndirim Haberleri

IKEA tv üniteleri ve çocuk mobilyalarında indirim 4-31 Mart 2015

  • 04 Mart 2015
IKEA tv üniteleri ve çocuk mobilyalarında indirim 4-31 Mart 2015

IKEA mağazalarında kampanya ve indirimler sürüyor. IKEA mağazalarında BESTA TV üniteleri ve tüm çocuk mobilyalarında %10 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Evin en önemli köşelerinden birini dolduran TV üniteleri, birçok fonksiyonu bir arada barındırarak, evlerde alternatif mekânlar oluşturuyor. Depolama ve/veya büfe olarak da kullanılabilen üniteler ev dekorasyonun en önemli parçaları arasındaki yerini sağlamlaştırıyor. Televizyon izleme keyfine keyif katacak tasarımlarıyla TV üniteleri, IKEA mağazalarında müşterilerini bekliyor.

IKEA, Mart ayına özel sunduğu fırsatlarla küçük hanım ve beyleri de unutmuyor. Çocuk odalarına farklı bir bakış açısıyla yaklaşan, çocukların güvenliğini ve yaratıcılığını ön planda tutan IKEA, her zevke, bütçeye ve yaş grubuna birbirinden farklı alternatif çözüm önerileri sunuyor. Hem sizin hem çocuğunuzun ihtiyaçlarını gözeterek çocuğunuzla büyüleyebilen modüler, kullanışlı aynı zamanda tasarımlarıyla onların hayalini gerçekleştirerek, birbirinden güzel mobilyalarını şimdi %10 indirim fırsatıyla beğeniye sunuyor.

Yarattığı konseptlerle hayallerin gerçeğe dönüşmesine katkıda bulunan IKEA Türkiye, Mart ayında sunduğu indirim fırsatlarıyla, evini yenilemek veya sevdiklerini mutlu etmek isteyenleri mağazalarına bekliyor

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x