Kampanya ve İndirim Haberleri

Yemek sepetinde %20 maxi puan hediye kampanyası

 • 31 Temmuz 2019
Yemek sepetinde %20 maxi puan hediye kampanyası

Maximum kredi kartı sahipleri ayın son gününe özel yemek sepeti kampanyası kapsamında maximum mobil uygulaması üzerinden yapacakları 30 TL ve üzeri ilk siparişlerinde %20 değerinde hediye maxi puan kazaancak. Kampanya 31 Temmuz 2019 tarihinde mobil uygulama üzerinden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) ve Bankamatik Kartları

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari kredi kartları, Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ile yapılan işlemler, iptal ,iade işlemleri ,K.K.T.C siparişleri ve yemeksepeti cüzdan hesabına yapılan ödemeler kampanyaya dahil değildir.İptal edilen işlemlerde Maxipuan kazanımları da iptal edilecek olup , yeniden sipariş verildiğinde kampanya kapsamında MaxiPuan kazanılabilecektir.

Ödül Kullanımı: Kampanya yemeksepeti.com, Yemeksepeti mobil uygulamasından online ödeme seçeneği ile ve Maximum Mobil’den verilen siparişler için geçerlidir. Kampanyadan kazanılan MaxiPuan’lar 2 Ağustos 2019 tarihinde en son alışveriş yaptığınız kartınıza yüklenecek olup , kullanılmayan MaxiPuanlar 22 Ağustos tarihinde geri alınacaktır.. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve ve en fazla 20 TL MaxiPuan kazanabilir. Kazanılan MaxiPuan’lar sadece www.yemeksepeti.com internet sitesi ve Yemeksepeti mobil uygulamasında kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. ÖZCAN dedi ki:

  Maximumda cimrileşti. Bu zaten var olan bişeydi ekstra bi kampanya yapmış gibi koymuş

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Kampanya haberi veren tüm arkadaşlara teşekkür ediyoruz. Emeklerine sağlık. Kampanya haberlerini sosyal medyada paylaşmayı unutmayın lütfen.

 3. Tilki ferhat dedi ki:

  TEB ATM kartı 5 Ağustos 31 Ağustos arasında her 125 TL market akaryakıt ve restoran harcamasına 10 TL toplamda 50 TL para iadesi

 4. Tilki ferhat dedi ki:

  Axessten 5 adet 150 TL alışverişe 50 TL chip-para katılmak için Axess mobilden işlem yapabilirsiniz

 5. Tilki ferhat dedi ki:

  Market alışverişleri gecerli

BİR YORUM YAZ